2410
2553
عنوان

من یه وام زنونه نوشتم

421 بازدید | 33 پست

خیلی خنگ بودم ماهی ۵۰۰هست تا ۴سال هم ادامه داره

الان فکرشو میکنم اون ماهی ۵۰۰میزاشتم تو بورس تا اخر سال خیلی میشد

البته پیش این خانمه همیشه اسمم زود از قرعه درمیاد منتها میدونم اشتباه کردم 

از یه طرفم ادم ولخرجیم باید از این واما بنویسم تا بتونم پس انداز کنم

الانم کسی هست که بیاد جایگزین من بشه اما دلم نمیاد این وام از دست بدم شاید اسمم زود دراومد😁 ۳ماه ازش گذشته

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

قبلا از این وام ها زیاد نوشتم خیلی جاها بدردم خوردن الان که بورس سودش زیاد شده ادم پشیمون میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوب اگه اسمت زود دربیاد که عالیه همونو بزن تو بورس 

خب به شانسه ممکنه تا ۴سال دیگه هم درنیام😅

2714
وام کار راه اندازه انشالا که زود بهت بیفته منم دوتا وام دارم

منم چندتایی دارم اما اونا ۲ساله هستن این یکی ۴ساله خیلی طولانیه

بنظرتون اشتباهه یا ادامه ش بدم؟

ادامه بده من بابام میخواد پولش رو برداره نمیتونه چون توی یکی خیلی براش خوب نبود مخواد پولشو پس بگیره پولشو نمتونه بردار هی می بندنش 

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
ادامه بده من بابام میخواد پولش رو برداره نمیتونه چون توی یکی خیلی براش خوب نبود مخواد پولشو پس بگیره ...

چی رو می بندن؟

من خودم با اینکه فعالیت بورسی دارم به عروس عموم سپردم اسم منم برای قرعه کشی خانوادگی بنویسه مثلا امیدوارم اول کار قرعه به نام من دربیاد اونم بزنم تو کار بورس 

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2706