2733
2739

6ماه اقدامم زیر نظر مامای شهرستانمون بودم ماه قبل دوتا امپول سینال اف زدم گفت دیگه دارو نخور و نیا مطب ببینم کی باردار میشی

ماه قبل عادت شدم باردار نشدم این ماه رو اوردم به طب سنتی وناشتا عسل و سیاهدونه و عصرخرمای تفت داده تو روغن زیتون با سیاهدونه خوردم تا روز20 سیکلم و الان که 29 سیکلم خیلی علایم پریودی دارم که میشه گفت علایم بارداریم هست ولی بی بی چک زدم منفی بود

اگه باردار نبودم اونایی که تجربه دارن خواهش میکنم نظرشونو بگن که نتیجه گرفتن و باردار شدن بگن برم زیرنظر یه متخصص زنان تو شهر یا همون طب سنتی رو ادامه بدم کدوم بهتره میخوام زودتر نتیجه بگیرم خسته.شدم موهای زائدمم بیشتر شده

یاحسین خدایا شکرت بخاطر هدیه ای که بهم دادی میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین

سلام من هنوز نتیجه نگرفتم ماه دومه دارو مصرف میکنم اما دوستم ک تنبلیش از من شدیدتر بود باردار شد ماه قبل دکترتو عوض کن داروهای گیاهی و طب سنتی و ....زمان میبره تا نتیجه بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طب سنتی خیلی خوبه ولی الان مشکل بارداری رو علم پزشکی حل میکنه برو توی شهرت زیر نظر بهترین دکتر زنان که با تجربه باشه اگه تهرانی دکتر حنطوش زاده استاد تمام این کاره توی بیمارستان امام خمینی هس بهترین دکتره 

2731
سلام من هنوز نتیجه نگرفتم ماه دومه دارو مصرف میکنم اما دوستم ک تنبلیش از من شدیدتر بود باردار شد ماه ...

انشالله زودتر نتیجه بگیری

دوستت زیرنظر متخصص بوده؟ چند ماه اقدام بود

یاحسین خدایا شکرت بخاطر هدیه ای که بهم دادی میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین
طب سنتی خیلی خوبه ولی الان مشکل بارداری رو علم پزشکی حل میکنه برو توی شهرت زیر نظر بهترین دکتر زنان ...

شیرازم 

انشالله زودتر نتیجه بگیری دوستت زیرنظر متخصص بوده؟ چند ماه اقدام بود

ن ماما...میدونی من ماه قبل داروهامو چن تاشو درست نخوردم😛😭بنظرم بروزیر نظر ی متخصص  تا جواب بگیری

2738
از اسفند باهم شروع کردیم اما اون باردار شد و من جا موندم

انشالله تو هم میشی

کدوم شهری