2733
2734
عنوان

شما هم حس تنهایی میکنین

148 بازدید | 14 پست

سلام ..بچه ها من مجردم ولی خیلی حس تنهایی میکنم ...از یه طرف دلم نمیخوا ازدواج کنم از یه طرفم وقتی هوا دو نفره هست یا کلیپ عاشقونه میبینم دلم میگیره...خیلی گریع میکنم ...بع نظرتون طبیعیه

دختر مغرور عاشق😉💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب دوس نداری ازدواج کنی ازازدواج بدت نمیاد ک یعنی فعلا نمیخوای امادگیشو نداری اینکه حس تنهایی میکنی ...

تا کی این حس هست؟؟

خیلی حالم بده چکار کنم

دختر مغرور عاشق😉💝
تا کی این حس هست؟؟ خیلی حالم بده چکار کنم

تاوقتی ازدواج نکردین حس تنهایی هس چون میگین اهل دوستی نیستین اخلاق منم اینطوره خب باید باخدا رفیق تربشی ک اذیت نشی واینکه زیاد ب اهنگ غم وفیلم وکلیپ عاشقونه نگا نکن باور کن ظاهرسازیه الکیه زیاد احساسی نباش 

تاوقتی ازدواج نکردین حس تنهایی هس چون میگین اهل دوستی نیستین اخلاق منم اینطوره خب باید باخدا رفیق تر ...

اره خیلی حالم بد میشه ...حتی روزایی پری میشم یا روزای بارونی ...خیلی حس بدی هست

دختر مغرور عاشق😉💝
اره خیلی حالم بد میشه ...حتی روزایی پری میشم یا روزای بارونی ...خیلی حس بدی هست

راهش فقط همونه ک گفتم باید دور اهنگ وفیلم خط بکشی خودم تجربه کردم ازت بزرگم حالتو میفهمم تنهاراهش اینه فک کن اونایی ک اهنگ عاشقانه وفیلم عاشقانه بازی میکنن کشته ومرده ی همن بیشترین امارخودکشی یبارخوندم ک توهنده چرا ؟ چون فیلمای عاشقانه ک دوراز عقل وزندگی واقعیه بازی میکنن تاثیرداره اینا

راهش فقط همونه ک گفتم باید دور اهنگ وفیلم خط بکشی خودم تجربه کردم ازت بزرگم حالتو میفهمم تنهاراهش ای ...

یع چیز دیگه عزیزم ...من هر پسری میبینم خوشم میاد..نمیدونم با این چه کنم...کلا نگاهم به همه نا پاک

دختر مغرور عاشق😉💝
2706