2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن برام 🙏🏻

الهی حاجاتت روا . التماس دعا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2731
2738
اسنپ چیه؟ نه من معمولا با ماشین خودم میرم اسنپ همین تاکسیه فکر میکنم اره؟

کدوم شهری ک نمیدونی اسنپ چیه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بهم شماره نداد بعد چندماه بهم زنگ زد و اس داد ک باهم باشیم الکی گفت از گروه پیدات کردم درصورتی ک من ن گروه داشتم هم اینک شمارو داشت فهمیدم کیه چون اون موقع ک سوار ماشین شدم  کرم ریخت منم یادم مونده بود عشقمم حالشو گرفت

من یه بار یه اسنپ واسم اومد جک اس ۵ بود طرف هم فوق العاده به خودش رسیده بود

منم اونروز پالتو قرمز تنم بود با روسری ابی😐

یعنی کاملا بهش رو میدادم ....

داشتم میمردم😐 رسوندم پولم نگرفت ولی خب خیلیییییییی سنگین رفتار کردم وگرنه معلوم بود واسه همین قضیه اس

البته ماشینش زانتیا بود تو اسنپه

رفتم دم در زنگ زد گفت اون پالتو قرمزه تویی؟ گفتم آره

گفت ماشینم خراب شدع با اینیکی ماشینم اومده این سفیده منم😐 یهو برگشتم دیدم جک ئه😐

2706