2737
2734
عنوان

درد دنبالچه

96 بازدید | 2 پست

سلام، دیسک خفیف  یا ملتهب تو قسمت ناحیه کمرl4,l5 داشتم ک با فیزیو تراپی بهتر شد ولی استخون قسمت دنبالچه م درد داره و متاسفانه اون قسمت هم دیسکم ملتهب شده. و  تو فیزیوتراپی  هم خوب نشد، کسی این مشکل رو داشته یا داره؟ لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم. نمیخوام تو این دوره ی کرونا مجدد برم فیزیوتراپی. ممنونم، میام می خونم.

یه بالشتک هایی هست مخصوص این درد تو خونه رو اونا بشین 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.