2737
2734

سلام خانوما من سابقه زایمان زودرس تو ۲۳ هفته رو داشتم به تشخیص دکترم در بارداری بعدی در هفته ۱۲ سرکلاژ شدم ۱۹ هفته رفتم سونو طول سرویکسم ۲۲ شده بود و بهم استراحت مطلق داده فقط اجازه دستشویی رفتن دارم. خیلی نگرانم و میترسم باز برام تکرار بشه و سرکلاژ هم نتونه نگهش داره .

گاهی بچه طوری تکون میخوره احساس میکنم الان میوفته بیرون 😩😩کسی تجربه مشابه من داشته؟لطفا بیاین از تجربه هاتون بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استراحت مطلق باش سر پا اصلا نباش

حموم خیلی کم ابشم  داغ نباشه با اب ولرم حموم کن زودم بیا بیرون

تا میتونی اصلا نشین فقط بخواب یا نیمه نشته باش

دختر دایم با وجود همه اینایی که گفتی بچه 8 ماه به دنیا اورده خداروشکر حالش خوبه الان اوردنش خونه فقط گفتم ریه ش یهخورده حساسه مواظب باشن

2731

من سرکلاژ کردم ولی طول سرویکسم کوتاه نشد خیلی مراقب باش یه نفر دیدم با وجود سرکلاژ بازم زایمان زودرس شده بود تا میتونی به دم کن بخور طول سرویکس میبره بالا من از اول تا آخر بارداریم هر روز میخوردم اصلا کوتاه نشد حتما استراحت کن تا وقتی درد نداشته باشی یا باز نشه مشکلی پیش نمیاد بودن کسانی که با طول کم تا آخر رسوندن حتما استراحت کن حداقل سی هفته برسونی ان شاالله که سالم میاد بغلت فقط بخاب همین

خواهر منم دقیقا مثل تو بود با یه بارداری زوددهنگام . بعدی رو سرکلاژ کرد و بعد فقط استراحت مطلق بود س ...

وای خدا از دهنت بشنوه دارم بال بال میزنم واسه بغل کردن دخترم از خدا میخوام یه معجزه بشه این چهار ماه تو یه چشم بهم زدن بگذره من دختر نازمو بغل کنم🥰

من سرکلاژ کردم ولی طول سرویکسم کوتاه نشد خیلی مراقب باش یه نفر دیدم با وجود سرکلاژ بازم زایمان زودرس ...

من درد ندارم اصلا خداروشکر اول تو واژن احساس تیرکشیدگی داشتم انگار به بخیهام فشار بیاد که بعد از استراحت مطلق رفع شد . الان ترسم گاهی از حرکات جنینه که مادرم میگه هنوز کوچیکه کامل بالا نیومده بخاطر همون حرکاتش رو پایین حس میکنی . شما طور سرویکست قبل و بعد عمل چند بود؟

2738
من درد ندارم اصلا خداروشکر اول تو واژن احساس تیرکشیدگی داشتم انگار به بخیهام فشار بیاد که بعد از است ...

من 12 هفته 25 بعدش کلا 40 میگم من هر روز میوه به دم میکردم خیلی خوب بود دکتر بهم گفت خیلی اثر داشت استراحتم نمیکردم همه جا میرفتم فقط حتما به دم کن بخور عالیه ولی شما چون طولش کم شده استراحت مطلق وقتی پایینه یه بالشت بزار زیر باسنت بخاب میره بالا آره الان پایینه کم کم میره بالا حتما استراحت کن