2726
عنوان

اصلا باورم نمیشه پسر صاحب کار بابام اومد میخواد بیاد خاستگاریم🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1738 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وضع مالیش از ما پایین تره خیلیی نه کار داره نه خونه نه ماشین 

عقل تو کله‌ت هست؟؟ 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
وقتی نمیخایش براچی مامانت میگه باهاش دوست شی؟ منظورش اینه ینی تیغش بزنی😐

منظورش اینه یه مدت با هم برین و بیاین شاید خوشت اومد 😐😑 

چرا ب بدترین حالت ممکن تعبیر میکنین یه چیزی رو

2728
امیدوارم اونی که دوسش داری از اونا نباشه که پس فردا بیای تاپیک بزنی صاحبخونه گفته پاشین، حالا ما کجا ...

بابام میگه داری حماقت میکنی اون پول نداره تو نمیتونی باهاش زندگی کنی اما دوسش دارم چیکار کنم

اگه دو خانواده انسان باشن و دختر و پسر بلوغ عقلی عاطفی داشته باشن وضعیت مالی و چهره و سن و ... اهمیتی نداره . ولی شما دلت گیره بخاطر پول ازدواج نکن . ممکنه خدای نکرده مثل همسرسابق برادر من نتونی بعد ۱۴ سال زندگی و دو تا بچه فراموشش کنی و خیانت و طلاق و ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بابام میگه داری حماقت میکنی اون پول نداره تو نمیتونی باهاش زندگی کنی اما دوسش دارم چیکار کنم

بابات راست میگه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
این پسر صاحب کار بابام اصلا خوشگل نیس هیکلم نداره 

یعنی اگه خوشگل بود حل بود قضیه؟

بر عکس پول خوشبختی نمیاره شاید اصلا آدم خوبی نبوده که جداشده ....و بعداً حسرتشو میخوره که عشقشو به پول فروخته...اگه من بودم باعشقم ازدواج میکردم...پول خدامیده😊😊

وضع مالیش از ما پایین تره خیلیی نه کار داره نه خونه نه ماشین 

ببین گشنگی نکشیدی عاشقی یادت بره 

پول اسایش و ارامشو عشقو اصلا همه چی میاره 

دختر خاله من چسبید ب عشقش فرار کرد الان ب نون شب مهتاجه با یه بچه ن راه پس داره ن پیش خانوادشم میگن خودت کردی مث سگ پشیمونه 

در صورتی ک بازپرس دادگستری خاستگارش بود 

توهم بیخیال عشق بچسب ب پول 

عزیزم فعلا که تو بابد خیلی روی اون حساس باشی،چون معلوم نیس چرا جدا شده،شاید تقصیر ایشون بوده،شایدم ن ...

نه تو عقد دختره ازش پول و خونه کنده بعد به پسره خیانت کرده همون تو عقد 

2706