2726

انقدر وضع مالیشون خوبه خودش پاسپورت انگیلیس و داره شرکت دارن ماشینش مدل بالا یکبار تو عقد جداشده چند بار تو شرکت همو دیدیم فکر نمیکردم انقدر ازم خوشش بیاد اما من جوابم منفیه چون ما سطح خانوادگیمون متوسطه اونا خیلی بالان اما بابام میگه بزار بیان خاستگاری نخواستی بهشون میگیم نه مامانمم میگه اشتباه نکن این پسره پسر خوبیه لاقل باهاش دوست شو اما خودم یکی دیگرو دوست دارم🙂🙂🙂

اون که دوسش داری خواستگاری اومده؟

تو کار درست و خوبتو‌انجام بده دیگران خوششون اومد چه بهتر . خوششون نیومد مشکل خودشونه. این مردم از خودشونم راضی نیستن تو چه طوری می خوای همه رو راضی کنی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بودم قبول میکردم 😁

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

اونکه دوسش داری دوست داره؟؟؟؟؟

موقعیتش چیه؟؟؟

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤
2706