2726

بعد از کرونا بگیرین 

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب کرونا حل شد عروسی بگیرین 

دور از جونتون نمردین ک 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

خیلیم باید خوش حال باشی چون همه ازت راضین تمام اینایی ک عروسی میگیرن ما حلال نمیکنیم 

مرسی ک دلتو زیرپا گزاشتی برای ما😘😘😘

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره

خدای نکرده عروسی میگرفتین بعدبه کرونامبتلامیشدین تاپیک میزدی کروناگرفتم دارم دق میکنم..بهترین کاروکردین

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
خدای نکرده عروسی میگرفتین بعدبه کرونامبتلامیشدین تاپیک میزدی کروناگرفتم دارم دق میکنم..بهترین کاروکر ...

😔😔😔

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
دق کردن نداره عزیزم . دختر خاله ی من کنسل کرد و الان رفته سر خونه و زندگیش . بخدا اینقدر روی عروسی ...

پشیمون نیسی؟

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
2706