2726
عنوان

غذا درست کردن تو این شرایط اقتصادی

1160 بازدید | 79 پست

هی نمیشه گوشتی و برنجی درست کرد

شماهارچیکار میکنین

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

واقعاخسته شدم دیگ ازپخت وپز😩

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زدیم تو فاز آش و کوکو و خوراک قارچ و اینا

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ما دو نفریم

خیلی کم میخوریم

مثلا ۱کیلو گوشت شاید برا ۲ماهم برسه، چون خورشت کم میخوریم و بیشتر چرخی میریزم تو ماکارونی و پلو و اینا

مرغم سینشو زیاد استفاده میکنم بجای گوشت، توی پلو یا خورشت میریزم

بیشتر غذاهام برنجیه اما کم خوراکیم، یه گونی برنج برا ۲ماهمونه تقریبا

خدا رو هزاران بار شکر 💕
2706