2726
عنوان

مادرشوهرم بهم میگه سیاه سوخته ...😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3739 بازدید | 138 پست
روغن شترمرغ بگیر بزن خواهر شوهرای خواهرم خیلی پوستشون خوبه، یه بار پرسیدم گفتن هرشب با روغن شترمرغ ...

من دوستم خیلی جوش میزد قبلا الان کنترلش کردم روغن بزنم باز که دیگه هیچی🤦🏽‍♀️😂😱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر به کسی نزدیک نشید که به خودش اجازه بده این حد شوخی کنه 

من اصلا درمورد این چیزا باهاش حرف نمیزنم خیلی میپرسه همیشه بی ربط ج میدم اما جاریم همه رو میگه ، حساب کن ب جاریم گفته بوده تو حمومم س ک س کنید خیلی خوبه🙄 میرم خونشون با اینکه بچه هام بین منو شوهرم میخابن صب هی میگه حموم نمیری؟ کلن دوس داره از این حرفا

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2728

کلا این مادرشوهرو نباید حساب کرد،من چهارساله عروسی کردم بیشترشو منومادرشوهرم قهربودیم ی مدته قهربودیم دیروز واسم دودست لباس خرید داد دختر برادرشوهرم اورد برام قبولشون کردم باکلی اصرارو خاهش قبول کردم اصلانم حرفاشون واسم مهم نیست

باهاشون قطع رابطه کردم شوهرم خیلی مرد خوبیه کلا با همه عروسا مشکل داره ی بار رفته بود مغازه جاریم با ...

ای وای 😐چقدر بی شخصیت هستند بعضی از آدما 😑

گر کسی وصف او ز من پرسد      عاشق از بی نشان چه گوید باز            عاشقان کشتگان معشوق اند             بر نیاید ز کشتگان هیچ آواز 
الان فقط پاره کردن دهن زنیکه ارومم میکنه😂😂😂😂😂

👵 بیا اوردمش پاره ش کن 😁

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
برای صورت؟

آره 

حتی کل بدن

لکه بر خوبیه 

من که صورتم جوش نداشته هرگز، ولی تو دوران بارداریم ازبس غصه خورده بودم دورلبم تبخال زده بود، لکش مونده بود، شب ها با روغن شترمرغ چرب میکردم صبح میشستم الان هیچ نشونی ازش نیست

من مادرشوهرم سفیده خودم سبزه یه بارتوجمع شوهرم بود برادرشوهرمم بود فکرکنم بعدگفت وای رفتم حموم خودمو کیسه کردم یه عالمه چرک سیاه اومده بااینکه تندتندمیرم حموم پس ایناکه سیاهن چه قدرچرک میادازشون تازه من سفیدم! تمام این جملاتم میگفت زل زده بودتوچشای من یعنی دلم میخواست زمین دهن بازکنه برم توش جلوشوهرم

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706