2726
عنوان

چه آدمای بیشعوری پیدامیشن🤦‍♂️

291 بازدید | 19 پست

من از فروشگاههای اینترنتی یه ماسک پارچه ای خوشکل سفارش دادم وچندروز داشتم کدشو رهگیری میکردم دیروز دیدم هنوز بهم نرسیده کدشو باش رهگیری کردم میبینم نوشته تحویل گیرنده داده شد دیروز خارج از وقت اداری بود وهرچه با اداره پست تماس گرفتم دیگه جواب ندادن حالا من میگم نامه رسون اشتباه کرده اون بیشعوری که تحویل گرفته کی بوده که حتی اسم وفامیل وشماره هم رو بسته نوشته شده بوده تحویل گرفته شنبه میخوام برم دعوا آخه ماسک بوده بازشم کرده باشن من دیگه دلم نمخواد حتی نگاش کنم خیلی عصبی ام😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعید میدونم کسی همچین کاری بکنه؛ آدرس داشته پست چرا باید اشتباه کنه؟ زنگ طرف رو هم اشتباه بزنه اول می پرسه اون طرف هم میگه اشتباهه، تازه اگه یه درصد هم اشتباه شده باشه همسایه دیوار به دیوارتونه حتما

2728
بعید میدونم کسی همچین کاری بکنه؛ آدرس داشته پست چرا باید اشتباه کنه؟ زنگ طرف رو هم اشتباه بزنه اول م ...

آره باید شنبه پیگیر شم آخه همسایه هم باشه از بیشعوری اینکارو انجام داده

استارتر نترس نامه رسون زمانش کم بوده ترسیده جریمش کنن الکی تح یل شد رو زده برا من خیلی پیش اومده مخصوصا شب عید ها که شلوغه شنبه میاره برات 

برو ببین امضا زده کسی؟  اگرعکس  امضا نییت تحویل ندا ه 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
نه تحویل گیرنده شده چون مراحلش تک به تک ثبت میشه

ای وای... من سفارش میدم خود اداره پست میرم از اونجا میگیرم اون بنده خدایی که اونجاست اسم شهر مقصد و شماره مبایلم رو میگرسه و کارت ملی مو نگاه میکنه.... 

بانو چقدر گرداخت کردین؟ 

2706