2737
2734
عنوان

چطوری چاق بشم؟؟؟

322 بازدید | 25 پست

سلام کسی راجع به راه های چاق شدن میدونه؟ رژیم غذایی نمیخوام که مثلا فلان ساعت دقیق باید فلان چیزو بخورم ... خیلی سخته رو برنامه بودن
من 16 سالمه 44 خیلی لاغرم کسایی که تجربه داشتن بگن چی بخورم و چقدر کالری و چه ورزشایی؟

خامه 😃شیرینی 😃 واس چاق شدن خدایی معلومه دیگ باید چیکار کنی

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من قبلا فک میکردم زیاد میخورم ولی چاق نمیشم ولی در اشتباه بودم الان ک دارو میخورم و اشتهام باز شده میفهمم ک زیاد غذا خوردن یعنی چی😰 پودری دارویی بگیر بخور اشتهات ک باز شد انقد گشنت میشه ک چاق میشی 

اخه من هرچی میخورم چاق نمیشم :( یا اصن اشتها ندارم نمیدونم

وای خدایا منم همین طوررر دیگه اعتماد بنفسم اومده پایین اشتها هم ندارم نمی دونم عصبیه نمی دونم معدمه یکساله دقیقا این طور شدم قبلا ۵۷ کیلو بودم الان شدم ۴۹ 😭

2738

منم مث تو لاغر بودم هی گفتن شیرینی بخور نمیدونم کوفت بخور زهر مار بخور😐😂

منم شروع کردم پرخوری ولی دیدم وای داره میره رو پهلوهام بجای اینکه بره جاهای دیگه☹️🤚🏻

خلاصه تهشم فهمیدم درکنار خوردن باید ورزشم کرد(به خصوص باشگاه) حالا فعلا که مشخص نیست وضعیت باشگاه ها چی میشه

ولی صب کن وقتی باز شدن در کنار باشگاه رفتن شربت اشتهاآور بخر از داروخونه و بخور اثر داره

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…

بیاین خونه ما تضمینی دو ماهه ده کیلو اضافه کردین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
واقعا فاز ادمایی که لاغر میخوان چاق بشن نمیفهمم مخصوصا شما که هنوز سنت کمه

عزیزم اخه هم چاقی هم لاغری نرمالش خوبه وقتی از نرمال پایین تر بشه اعتماد بنفستو میاره پایین هر دوتاش

2706