2726
عنوان

دوستی قبل ازدواج

673 بازدید | 94 پست

باپسری به قصد ازدواج به مدت ۷ماهه دوستم و تواین مدت دوبار همو دیدیم ..تمام شرایطشم اوکی هست اما جلو نمیاد و یکبارم ک بهش گفتم رسمی کنیم گفت باخانوادم صحبت کردم و مخالفن و باید صبرکرد بنظرخودم ک اصلا باخانوادش مطرحم نکرده ..زیاد حرفی از زندگی آینده نمیزنه...بنظرتون چی بگم بهش ؟میخام باهاش کات کنم ولی خیلی شرایطش اوکی هست دلم نمیخاد ازدستش بدم

باهاش كات كن و منتم سرش بزار 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهتر بهش فرصت ی هفته ای بدی بگی تا اخر این هفته اومدی ک هیچ نیومدی من نمیتونم ب ی ادم ترسو اعتماد کنم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

کات کن

بگو هر وقت خ‌استی رسمی کنی بیا جلو

۲ حالت داره: یا نمیخواد ‌و فقط قصد خوشگذرونی داره

یا میخ‌اد وابسته کنه تورو امتیاز بگیره، مثه مهریه کم و این چیزا

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بعد اونوقت این رابطه به قصد ازدواجه!!!

خب لابد از طرف خودت قصد ازدواجه

والا پسر اگه قصدش ازدواج باشه و شرایطش اکی باشه دست دست نمیکنه.... پس اون همچین قصدی نداره.... باهاش محکم حرف بزن و اگه اکی نبود ولش کن 

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2706