2726

من تازه عروس هستم و خیلی ممنون میشم کمک کنین و یه خواهش دارم اینکه نام برند رو که میگین، مدل رو هم بنویسین. من تاپیک های قبل رو دیدم و فقط نوشته بودن برند مثلا اسنوا خوبه. خود اسنوا چند مدل داره و من نمیدونم کدوم مدل خوب بوده. ممنون میشم مدل رو هم در کنار برند بگید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیپوینت

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2728

جنرال 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
همون جنرال استیل؟ کدوم مدلش؟ 

اره یخچال بالا فریزر پایین 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
درسته. ممنونم که بهم گفتین بانو❤️

فدایت. خدایی الان همین ایرانی ها هم انقدر گرون هستن که‌ باید بگردی اونی که خیلی خوبه رو بخری. به نظرم اسنوا خوبه. لطفا درباره ی این مارک بیشتر اطلاعات بگیر

2706