2737
2734
عنوان

شما هم اینجوریه ...پلوپز ...

280 بازدید | 20 پست

سلام خانومها ،من حس میکنم برنج تو پلوپز ، نسبت به دم کردن تو قابلمه و رو گاز ،،، یه حالیه 

یعنی ب اون خوشمزگی نیس

من اینجوری حس میکنم یا واقعا اینجوره؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

منم حس میکنم 

مث چای توی چایساز 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابلمه خوشمزه تر ه

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
2728

تو پلوپز عالیه سالم و مقوی تو آب خودش میپزه مواد مغذی توش باقی میمونه خیلی هم خوبه من اصلا قابلمه استفاده نمیکنم حوصله داری یه برنج چی هس که باز یه ساعت بخای جلو گاز پاش وایستی بریز پلوپز خودش میپزه دیگه

تو پلوپز عالیه سالم و مقوی تو آب خودش میپزه مواد مغذی توش باقی میمونه خیلی هم خوبه من اصلا قابلمه اس ...

اخه من رو گاز ، کته درست میکنم ،زحمتی هم نداره ولی حس میکنم تو پلوپز خوشمزگیه قابلمه رو نداره 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
تو پلوپز عالیه سالم و مقوی تو آب خودش میپزه مواد مغذی توش باقی میمونه خیلی هم خوبه من اصلا قابلمه اس ...

اتفاقا اونروز یک مستندنشون میداد میگف انقد سم ارسنیک به برنج میزنن بهترین روش ابکشه 

برنج دمی سمیه

2738

بنظر من این حرفا الکیه : غذا تو قابلمه فلان بهتره تو زودپز خوب نیست برنج ابکش خوبه کته نه  چای چایساز بده چای اتیشی خوبه چای دو رنگ خوبه و.... بنظرم همشون یکی هستن و تفاوتی ندارن

اخه من رو گاز ، کته درست میکنم ،زحمتی هم نداره ولی حس میکنم تو پلوپز خوشمزگیه قابلمه رو نداره 

یه چی بگم بهم میخندین ولی من کته بلدنیستم درست کنم.اب‌ک میریزم بپزه ابش‌خشک میشه ولی برنج هنوزسفته بازاب میریزم.ولی اخرش برنجم وامیره.فقط برنج ابکشی بلدم

والا من ۵ ساله کاملا همیشه تو پلوپز درست میکنم واقعا عالیه اصلا یه طعم و بویی داره که هرگز تو قابلمه اونطوری نمیشه. بستگی به برنجت داره و مقدار آبی که تو پلوپز میریزی و این چیزا 

هرچند خیلیا کاری به این کارا ندارن معتقدن پلوپز و چای ساز به درد نمیخوره و مثلا غذا و چای یه مشکلی داره انگار و مضره و فلان... ولی تفکر کاملا پوچی هست همش بستگی به نوع چای و برنجت و تنظیمات آب و نمک داره هیچ فرقی با قابلمه و قوری نداره فقط با این دستگاه ها آدم راحت تره و سریعتر آماده میشه 

یه چی بگم بهم میخندین ولی من کته بلدنیستم درست کنم.اب‌ک میریزم بپزه ابش‌خشک میشه ولی برنج هنوزسفته ب ...

وقتی برنجتو شستی با انگشت اندازه بگیر به اندازه ی یه بند انگشت اب روش باشه کافیه نه دون میشه نه شفته

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ... کاش میشد که کمی جا به خدا هم برسد.......
2706