2737
2734
ای بابا حالا بیا و توضیح بده براشون . ساعت شنی مدل فرم کمره. گلابی همون ساعت شنی ولی مال کل بدنه . خ ...

وای خدا اینا چیه از خودت درمیاری😶😶😶گلابی همون ساعت شنیه!!!!!!الله اکبر چه چیزا میگن 

ساعت شنی مال کل بدنه ینی باس.ن بزرگ سینه بزرگ و کمر و شکم صاف و بی چربی و پاهای خوش فرم و کشیدع...گلابیم ینی پایین تنه و پاها پهن و گنده که خیلیم زشته..2 تاشم فرم کلیه بدنن ...عجبا.توروخدا چیزی نمیدونین الکی حرف نزنین

💖💖💖💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که باشگاه میترسیم بریم  جوری هست که  بشه تو خونه انجامش داد

ببینید ی بَنده باید اونو بخرید تو خونه نصب کنید ، از اینترنت اینستا ویدیوش رو بگیرید تو خونه انجام بدید 

چرا اینقد حسودید😂😂😂😂شوهرای همتون دقیقا تو کف این مدل هیکلن😅😂اگ هم ب روتون نیاوردن برا اینه ک ن ...

اره واقعا 

حکایت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده همینه 

والا خوشگله 

لابد این هیکلای تخت کتابیشون قشنگه یا این شکمو پهلوی دررفتشون😁😁😁

2731
چرا اینقد حسودید😂😂😂😂شوهرای همتون دقیقا تو کف این مدل هیکلن😅😂اگ هم ب روتون نیاوردن برا اینه ک ن ...

مرد ایرانی کدوم کارش درست بوده که این یکیش درست باشه اگر ما بخواهیم بساز اونها برقصیم که از عربها هم عقبتر میفتیم تو فرهنگ  

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
عههههههه چه زشتى ........ديوى

چی ؟ 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

اره بابا عاشق باس ننن😂

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2738
از پایین تنه تقریبا شبیهشم ولی کمرم باریک نیس مث این    

خب اینم همینجوری بوده رفته چربیای شکم پهلوشو برداشته ب باسنش تزریق کرد. این باسنش اصن عضله نیس ک مشخصه همش چربی و سلولیته و کسی ک بدنش اینقد چربی داره امکانش هس اینقد کمر باریک باشه؟ عمرن

همسرم دلیل من است. 💜🌱
تا نبینم باور نمیکنم

من معمولا پيرهنهايي ميپوشم كه از قسمت كمر گشاد ميشن تا پايين تنم زياد توش معلوم نشه 

بعد من نگفتم هيكلش عاليه خودم همينجوري ام كه بخوام ثابت كنم گفتم هيكلش خيلي داغونه خودم هم همينطوريه هيكلم حتي دكتر رفتم واسه تراشيدن و درست كردنم حالا چه دليلي داره بخوام داغون بودن هيكلمو ثابت كنم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706