2726
عنوان

پزشکی یا بازیگری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پزشکی خیلی دیر به پول میرسی که😔

آره

ولی خب علاقه هم مهمه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
وجهه پزشک رو بسیار بسیار بیشتر ترجیح میدم

منم همینطور.....

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728

پزشک داریم درامد میلیاردی داره ، پزشکی هم داریم که ۵ تومن هم درامد نداره

یه بازیگر میشه نوید محمد زاده و درامد فوق العاده یه بازیگر هم هست که از بیکاری میره مسافرکشی

در ضمن پزشکی قبول شدن یعنی رقابت با ۷۰۰ هزار نفر ، پس همینجوری نگو استعداد دارم ، آزمون شرکت کن و تراز و رتبه ات را با دیگران بسنج 

چی؟

بازیگری فقط😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

خانومی ک پزشکی میخونه واقعااااا پیر میشه اگ پزشک عمومی باشه ک درامدی نداره و درسی ک خونده حیفه اگ بره تخصص هم تا30سالگی فقط درس میخونه 

بازیگری هم من خوشم نمیاد چونتو یه فیلم حامله ای از یکی یه فیلم دیگ دختر همون ادمی و .....هر چند خودمم استعدادشو دارم ولی خوشم نمیاد

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
نوشته Just ، یعنی فقط

اره میدونم معنیشو فکرکردم میگه این جاست😂

دور و بر پزشکی نپلک دور پزشکیو خط قررررمزززز بکش

واسه ی چی 😨😨😨

پس برو دنبالش موفق باشی انشاالله

مرسی عزیز دلم شما هم موفق باشی😍😍

پزشکی

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2706