2737
2739
عنوان

وای گند زدم اه😓😓😓😓😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای وای وای

من جات بودم مینشستم کف خونه رو با ناخن میکندم میرفتم توش

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2738

واکنش شوهرت چی بود اونوقت؟؟

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...! 

عزیزم ما زنها مشگلمون اینه ک همیشه زود قضاوت میکنیم و همینطور عجولیم همیشه یکم صبر داشته باش .با صبر همه چی خوب پیش میره با این حرفها،حیا از بینتون میره عزیزم وقتی تو اینارو بهش بگی خیلی راحت اونم یاد میگیره و ب شما میگه و دیگ حرمتی بینتون نمیمونه گلم.بنظرم زود قضاوت نکن و از سیاست زنانه خودت استفاده کن گلم.انشالله ک خوشبخت بشی

2706