2726
عنوان

کیا تجربه عصب کشی واس بچه داشتن؟

219 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها پسرم سه سالو سه ماهست. حیلی شیطونه و اینطور نیستکه رو صندلی واس مثلا ارایشگاه بشینه 

حاالا دکتر دندونش گفته چهارتا دندونش عصبکشی میخواد و هشت تا ترمیم

دنیا رو سرم خراب شد اخه اصلا این بچه واس معاینه اروم نمیگیره چه برسه به همچین کارایی..

تجربیات و پیشنهاداتتون بگین

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم هفته پیش دکتر ۴ تا دوندونشو باهم عصب کشی کرد. ولی خب دست دکترش خیلی سریع بود و مطبش هم اینقد جذاب بود واسه بچه ها ک خیلی کم اذیت شد.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

دکتر خودش چه پیشنهادی داد؟ 

دختره من سه سالشه فعلا سطحی خرابه. هنوز به عصب نرسیده؟ 

ببین اگه دندوناش درد نمیکنه فعلا هزینه نکن چون بعده سه یال دیگه میفته. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
دختر منم هفته پیش دکتر ۴ تا دوندونشو باهم عصب کشی کرد. ولی خب دست دکترش خیلی سریع بود و مطبش هم اینق ...

میشه راهننایی کنی چیکار کنم؟

امپول زد تو لثش نترسید؟؟

عکس هم قبلش گرفتی؟ اخه خیلی اشعش ضرر داره ای خدا

دکتر خودش چه پیشنهادی داد؟  دختره من سه سالشه فعلا سطحی خرابه. هنوز به عصب نرسیده؟  ...

ببین از دندونای عقبه گفت تا یازده سالگی باید نگهش داره

گفت بیهوشی کامل ولی خیلی ضرر داره اخه میترسم همچین کاری کنم

واس درد دندون خیلی کم گاهی میگه

هزینه ی عصب کشی چقد شد ؟

هر دندون ۶۰۰ تومن حدودا شد. روکش رو گفت رایگان انجام میده. البته من گرگانم. تهران نیستم

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
هر دندون ۶۰۰ تومن حدودا شد. روکش رو گفت رایگان انجام میده. البته من گرگانم. تهران نیستم

وای روکش دندون رایگانه 

من همین چند وقته پیش یک میلیون و هفتاد دادم برا روکش😭

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2706