2726

دارم کیک تولد درست میکنم دستورش بجای شیر اب نوشته بود،بعد نوشته بود۳چهارم ولی من درست نخوندم ۱سوم اب ریختم

بعد از اینکه ارد و بکینگ پودر اینا ریختم دیدم خیلی سفته مثل سیمانه،دوباره یکم اب ریختم😐😐😐بعدم سفیده رو اضافه کردم الان بنظرتون خراب شده یا نه بزارم تو فر؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه خراب نشده بذار تو فر..

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
تولدو چکار کنم😭😭😭

ایشالا که خوب میشه

اتفاقا شیر کیکو خراب میکنه، با آب بهتره، پفکی میشه

نهایتا اگه دیدی نمیشه خوردش یه بسته پودر کیک آماده بگیر سه سوت درست کن

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
2706