2737
2734

سلام علیرضا خوبی ؟؟ منکه خوب نیستم !

میدونی چرا؟ چون خیلی دلم شکسته بابت خیلی چیزا

خیلی خسته ام علیرضا یه دختر 23 ساله ام که واقعا حال روحیم خرابه همش سردی و هربار میگم چرا سردی میگی درست میشم ولی هفته بعد باز همونی نه حالمو میپرسی نه یهو میای پیشم از آینده مثل بقیع با ذوق حرف میزنم سرم داد میزنی که حرفی از اینده نزن در حالیکه همه دخترا با ذوق و شوق میشینن با شوهراشون راجب عروسیشون راجب لباسشون راجب عکساشون حتی راجب بچه های اینده شون حرف میزنن ولی تو همیشه این حرفای شیرینو ازم دریغ کردی بهت گفتم زن فقط با محبت زندس ولی تو اونم ازم دریغ میکنی نزدیک سه سال عقدیم خودت میدونی چه فشار سنگینی رومه خودت میدونی این دوران عقد چقدر مزخرفه کاش حداقل مهربونتر بودی باهام حسرتش به دلم مونده یبار پیام بدی بهم و حتی شده یکساعت حرف بزنیم شاید بازم مثل همیشه بگی بهم اوسکولی تو من خسته ام ولی اینم میبینم تو توی چت کردن فقط با من مصمم نیستی تو بگو چکار کنم ؟؟؟

بچه ها میخوام این پیامو بدم شوهرم خبلی سگه ممکنه بگه اه نمودی منو اصلا جدا شیم ولی بهتر از اینه ک  از ترس اینکه بازم نگه جدا شیم مثل همیشع لال شم😔😔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706