2737
2734
عنوان

بی توجهی مادر شوهرم توی بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 4048 بازدید | 164 پست
خودت بهش زنگ بزن بگو مامان هوس فلان چیزو کردم برام درست کنید میام خونتون برای اینجور آدما باید بزنی ...

عزت نفس تون چی میشه عزیزدلم 🤔

فقط کافیه یه چیزی بگه که نخواد واست

کاری انجام بده، اونوقت خودتو نمیبخشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم من مادر شوهرم (خالمه ) چه زجر ها که نکشیدم توی بارداری اینقدر حالم بد میشد روزی ده بار تهوع داشتم اینقدر بالا میوردم که گلو و بینیم زخم میشد ده کیلو وزن کم میکردم تمام اصلا اسم مرغ حالم رو بد میکرد اینقدر حالم بد میشد که چشمام کاملا هیج جا رو نمی دید چشام باز بود ولی سیاهی مطلق این مادر شوهر یبار نگفت عروس هوس چیزی هم کردی یا مثلا بهش می گفتم دلم هوس اینو کرده خودش رو میزد اون راه من شش ماهگی به بعد میتونستم غذا بخورم یبار حالم بد شد شوهرم بردم بیمارستان از اون ور رفتیم خونه مادر شوهرم ،شوهرم گفت مامان غذا نداری خانمم امروز هیچی نخورده تازه هم از بیمارستان آوردمش گفت بخدا قسم هیچی غذا نمونده بعد قرار بود برن تشیع جنازه بعد که همگی رفتن در یخچال رو باز کردم یه قابلمه برنج با یه قابلمه قیمه گذاشته اینقدر گریه کردم شوهرم اومد گفتم بریم 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

عزیزم اکثر عروس ها این تجربه رودارن و منم یکی از همونهام

اما چه میشه کرد؟به جای غصه خوردن و استرس و تنش زایی برای خودت و بچه در شکمت،موسیقی های ملایم گوش بده و به چیزهای مثبت فکر کن

مطالب روانشناسی در پیج من در اینستاگرام، bemazis@
2728

یا مثلا من دکتر برام دوهفته استراحت مطلق نوشته بود شوهرم توی اون دوهفته کارهای خونه رو انجام میداد و غذا درست میکرد یه روز اومدن تا شوهرم داره ظرف میشوره اینقدر ناراحت شد گفت والا تا موقعی که مجرد بود بشقاب غذاش هم برنمیداشت حالا داره طرف میشوره 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
درکت میکنم من مادر شوهرم (خالمه ) چه زجر ها که نکشیدم توی بارداری اینقدر حالم بد میشد روزی ده بار ته ...

خوبه خالت بوده😐

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
درکت میکنم من مادر شوهرم (خالمه ) چه زجر ها که نکشیدم توی بارداری اینقدر حالم بد میشد روزی ده بار ته ...

قضیه همون انجیره که من همش میگفتم انجیر انجیر تو یخچالشون داشتن نمیکرد برامبیاره تا بعد یه ساعت ک همش حرف انجیر بود دو تا دونه اورد

عزت نفس تون چی میشه عزیزدلم 🤔 فقط کافیه یه چیزی بگه که نخواد واست کاری انجام بده، اونوقت خودتو نم ...

واقعا یعنی درست نمیکنه اگه بگه 

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃
من شوهرم که بهش میگمبی محلیاشونو میگه تو اشتباه میکنی مامانخودش کلا اینجوری و ارومه

والا شوهر من بعدش خواهر کوچیکش حامله شد دید مادرش بال بال می زد

برگشت گفت خب اون دخترشه🙄🙄

واقعا یعنی درست نمیکنه اگه بگه 

من الان خوندم

اسی میدونسته توو یخچالش انجیر داره

بعد اشتباه میکنه چندبار تکرار میکنه

که هوس کردم، آخر سر مادر همسرش

میره دو تا میذاره توو بشقاب میذاره جلوش

دوست مون هم دلش میشکنه 

کاش نمی‌گفت. اگر توو یخچال اون هست

پس توو بازار هم هست

به خدا روح و روان ما ارزشش بالاتر از

اینه که واسه اینجور چیزا خودمون رو 

کوچیک کنیم

عزیزم اون دخترشه شما عروسی خودت زنگ بزن بگو مادر هوس فسنجون کردم بپز دارم میام خونه شما تو برو تا اونم دفعه بعد یاد بگیره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706