2733
2734
عنوان

پیشنهاد بدیدواسه تولد

53 بازدید | 11 پست

چه تم واسه دختر یکساله خوبه؟چه چیزایی بزاریم مثلا ژله و..

چه کادویی مناسبه بخریم؟

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

ببخشید ولی تو این وضعیت واحبه مگه تولد 

جونامن دارن از عروسی چشم میپوشن طفلیا 

تولد ک واحب نیست 

البته هرجور دوست دارین موفق باشین 

این نظر منه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

یع ساله که خیلی کوچولوعه مبارک باشه ولی زیاد بزرگ نگیرین بنظرم بزارین سال بعد که بزرگتر شد که خودشم متوجه بشه یکم الان یا همش گشنشه یا خوابش میاد😁

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید ولی تو این وضعیت واحبه مگه تولد  جونامن دارن از عروسی چشم میپوشن طفلیا  تولد ک وا ...

تولد خانوادگی چه اشکالی داره تو خونه ی خودمون خودمون چند نفر

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
یع ساله که خیلی کوچولوعه مبارک باشه ولی زیاد بزرگ نگیرین بنظرم بزارین سال بعد که بزرگتر شد که خودشم ...

بزرگ نمیگیریم که خودمونیم

به فکرسلامتی بچه یکسالت باشی خیلی بهترازتولده 😊

مگه تو تولد قراره چی بشه😞😐😑

2738
مهمون کرونا مرگ

😐😑مهمون نداریم که😑😐

بزرگ نمیگیریم که خودمونیم

عه پس ژله بزار شیرینی بگیر کیک بگیر میوه های رنگی مثل گیلاس و زردآلو حریره بادوم اختصاصیه نینی و تم هم میتونی باربی یا سیندرلا و سفیدبرفی بگیری کادو هم عروسک بزرگ 

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻