2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه ادمایی که بهم بدی میکنند خواب ببینند و یه ندایی بهشون بگه چرا دل فلانی رو شکستی یا بهش ظلم کردی 🙄 اونم متنبه بشه بیاد عذر خواهی کنه و دست از کاراش برداره 😶😶😶

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2731

دوست نداشتم می می در بیارم😐😂هر شب به خدا میگفتم من نمیخوام اخرشم بهم نداد😒بابا بچه بودم خدا تو چرا جدی گرفتی😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اینکه ادمایی که بهم بدی میکنند خواب ببینند و یه ندایی بهشون بگه چرا دل فلانی رو شکستی یا بهش ظلم کرد ...

واییی منم دقیقاااا همین فکرو میکردم😅😅

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
2738
۱۳-۱۴سالگی ارزو میکردم شهید شم 😂😂 اونوقت الان دخترا این سنی بکارت ندارن چقد اسکل و خربودم

😂😂😂منم ی مدت ارزوم بود شهید شم پروهام همه درمورد شهاذت بود ...شوهرم پسرخالمه پروهامو ک میدیده بهم میگفته اسکول😂😂۱۰.سالگیمم ارزوم بود دزد شم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

ارزو داشتم یه خال گوشه لب بالام داشته باشم همیشم با خوردکار یکی درست میکردم ولی فک کنم خالم زیاد بررگ بود چون هرکی میدیدم به گوشه لب بالام زل میزد ویه لبخند تمسخرامیز

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

توی یه روزبارونی تنهایی برم توی کوه یه سیگارم بگیرم دستم وزیربارون همینجوربرم اینقدی که خیس خیس شم☹️☹️حالاجالبه یه نفرده متریم سیگاربکشه فرارمیکنم ایقدکه بدم میاد، ولی خب این شده فانتزیم😄😐😐😐

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
2706