2726

عزیزم به سنو سال نیس اگه میبینی واقعا مرد خوبیه میتونه خوشبختت کنه این تفاوت سنی اصن مشکلی ایجاد نمیکنه بعضیا هسن ۴۰سالشونه ولی مثله ی پسر۲۰ساله ک هیچی نمیدونه رفتارمیکنن بعضیام برعکس

من 9 سال تفاوت سنی دارم راضی نیستم خیلی بده من 28 سالمه همسرم از نظر جنسی سرده و تو زندگی هرکاری از ...

موافقم👏👏خداروشکر یکی واقعیت رو گفت👏از نظر روانشناسی هم همیشه میگن تفاوت سنی نهایت 4_5 سال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موافقم👏👏خداروشکر یکی واقعیت رو گفت👏از نظر روانشناسی هم همیشه میگن تفاوت سنی نهایت 4_5 سال

طرف ورزشکار حرفه ایه والا نمیدونم دیگه... چقدر شوهر کردن سخته!😟

من احساس کردم اختلاف سنیو من بچه نمیخوام ولی شوهرم همش میگ من دارم پیر میشم تا الانم ب اصرار من عقب انداختیم تازه راضی شدم..من ۲۴ سالمه شوهرم ۳۲

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
عزیزم زیاده؟

عزیزم بستگی به خودت داره من دوتا خواستگار داشتم تفاوت ۱۲ سال قبول نکردم و نخواهم کرد هیچوقت چون میدونم چیزایی که من قراره تجربه کنمو اون تجربه کرده اصلا اون مال یه دهه دیگس من مال یه دهه دیگه مخصوصا چون من هشتادی هستم.شما هم اگه دوست دارید به نظرم یه مدت رو نامزد باشید تا روحیات و اخلاقتون ببینید باهم جور در میاد یا نه.به اینایی هم که میان میگن ما اینقدر تفاوت داریم و خوششششششبختیم زیاد توجه نکن😂باور کن دیدم که میگم مشکلات داره حتی دربارش تو یه کتاب هم خونده بودم.بازم میگم بستگی به خودتون داره

من ده سال تفاوت سنی دارم 

بستگی به اخلاقه دو طرف داره 

من الان ۴۰ سالمه شوهرم ۵۰ تا چن سال پیش این تفاوته نشون نمیداد ولی الان یه چیزه وحشتناک نشون میده 

جالبه وضع مالیشم خیلی خوبه منظورم اینه تو چیزای دیگه نشون میده مال نه 

مثلا بی حوصله میشن  خوششون میاد ادا پیرمردارو دربیارن 

ولی از یه لحاظ هم خوبه شدید هواتو دارن

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟

آخه همه هی میان میگن اگه مرد خوبیه قبول کن ولی همه چی به مسائل مالی و خوب بودن نیست همسر منم وقتی یکی از بیرون میبینه حتی زن داداشم میگا همسرت خوبه و دعوا موا ندارید و خوبید باهام اما من دارم از درون آتیش میگیرم خیلی عذرمیخوام اما مردی که 30 رو رد کنه قطعا انقدر رابطه داشته که دیگه رغبتی به لوس بازی و این چیزا نداره حتی گاهی یادشون میره زن دارن یه سری وظایفم دارن چون عادت کردن به تنها زندگی کردن 

عزیزم بستگی به خودت داره من دوتا خواستگار داشتم تفاوت ۱۲ سال قبول نکردم و نخواهم کرد هیچوقت چون میدو ...

حالا چون شما نمیپسندی دلیل نمیشه ما دروغ بگیم که خوشبختیم😒

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
2706