2726

ببخشید خانوما می خوام بریم؟ خواستگاری برای داداشم به عنوان خواهر شوهر چه رفتاری باید انجام بدم . 

من خواهر ندارم و واقعا ندیده دوسش دارم می خوام بفهمه که دوسش دارم و می خوام برام مثل یه خواهر و دو تا دوست باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط هیچی نگو علاقتم بعد ازدواج نشون بده حرف بزن میگن خواهرشوهر هی خودشو‌مینداخ وسط همین ک ساکت و با لبخند یه جا بشینی و با مهربونی حله

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
ماسک بزنین . 

😂😂😂😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ایشالله با هم همیشه خوب بمونید

بنظرم با لبخند باهاش روبرو بشید و یه کمی م ازش تعریف کنید

ولی زیاده روی  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

خوش رو و خوش خنده

تو مسائل بزرگتری دخالت و صحبت نکن و اظهار نظر نکن

شما فقط برای اشنایی میری. اونکه باید بپسنده فقط داداشته. 

شما فقط تمرکزت روی نوع رفتار خودش و خانوادش باشه و در نهایت با احترام رفتار کن. 

با اسم کاربریم شوخی و جدی جو ندید. ربطش به کامنتامم ندینش. کاری به کار کسی ندارم. کاری به کارم نداشته باشید. 

رفتار خاصی نمیخواد انجام بدین همین که نیتتون انقدر خوبه تو رفتارتون مشاهده میشه..ولی اینکه دوست دارین مثل خواهر باشین 50درصدش هم به ایشون برمیگرده

خوبی باید دوطرفه باشه

2706