2733
2734
عنوان

لازانیارو میخوام تو ماهیتابه درست کنم میشه تا حالا کسی درست کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2548 بازدید | 247 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها هر کی میخواد تو شخصی جواب میدم که هم درست باشه هم بعضی یا نترکوننم الان نی نی یار میاد مطمئنم ...

به منم درخواست بده لطفا 

من گم میکنم اگه درخواست بدم 

مرسی 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
سلام عزیزم سنت زیر ۳۰ مبتلا به یه سرطان میشی ولی خوش خیمه نگران نباش تو خانوادت کسی جدا شده تو خواب ...

خجالت نمیکشی مردمو نگران میکنی با حرفای الکیت

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
2728

استارتر تایپیکتو قفل کن 

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
2738
بچه ها تو رو خدا نترکونینم

بگو دیگه ازمن تاپیک ندارم نمیتونی بگی😕

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2706