2726
عنوان

بوی بد دستشویی حالمو بهم زده دیگه 😭😖😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 6138 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم خونه نوساز نباید بو بده هواکش  میزنم بدتر بو میاد تا بورو بکشه

گاهی وقتا پیش میاد . خونه خواهرم هم همین طوری بود . با وجود اینکه خونه تازه ساخته شده بود و خواهرم اینا به محض ساخت ،، خریده بودن و مستاجر هم نیومده بوده ،، دستشویی بو میداد. سنگ توالت رو خیلی خواهرم شست ،، درست درست شد 

2728
منفجر نمیشه اگه آتیش بره تو چاه دستشویی.🤔 گازهای متصاعد شده از فاضلاب خیلی خطرناک هستن.

فکر نکنم خاموش میشه دیگه میگن بخاطر گوگردی که داره کبریت بو بد از بین میره  دیگه نمیدونم درست وغلط بودنشو به استارترم گفتم من امتحان نکردم فقط شنیدم

خدایا شکرت 🙃

لوله رو پوشت بومه چک کنین شاید شکسته یا مسدود شده

از اسپری خوشبو کننده استفاده کن فعلا

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نه هوا کش بالای پشت بوم  لوله جدا داره 😩 هرکار میکنم بوش نمیره بوی خیلی گندی میده

فک میکنم فاضلابتون خوب نیس ینی سیستم فاضلاب کشی 

کتری نمیتونی بکنی ، جز اینکه دائم اسپری بزن و خوشبو کننده خوب بذر 

روزی دوسه بار هم ئود و اینا روشن کن ، دوست منم همین مشکل و داشت 

.

قرص مخصوص و خوشبو کننده سیفون بگیر بنداز داخل سیفون هم سنگ دستشویی رو میشوره هم به مرور زمان بو از بین میره... تارا مارکت یا هایپرمارکتا یا خارجی فروشیا دارن... بعد اسپری خوشبوکننده بگیر هربار بزن تو سنگ دستشویی و هرجایی که میدونی بو ازش بلند میشه 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
نه عزیزم ولی بو میاد سردرد میشم کلابه بو حساسم خونمون خیلی خوبه تازه یکساله خریدیم فقط مشکلش همین بو ...

متاسفانه آپارتمان ماهم این مشکل رو داره...بوی فلاب هست که نزدیک خونه حفر شده...بپرسی همه واحدهای بغلیت این مشکل رو داره...خدارو شکر ما خونه گرفتیم دیگه میریم.موقع خرید هم به این نکته اساسی توجه کردیم

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2706