2737
2734
عنوان

اینستا

124 بازدید | 16 پست

قبلا داشتم حذف کردم 

الان نصب کردم مینویسه درحال راه اندازی زبان فارسی ولی هر چقدر صبر کنم نمیاد چیکار کنم

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
باید گزینه بالا بزنی

کدوم گزینه من هیچی نمیبینم اونجا

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برا منم اینجوری بود خودش درست شد. آپدیت کن یبار

ممنون

واسه همه همینجوریه تنها راهش اینه صبر کن تا یه صفحه بیاد مینویسه در راه اندازی زبان فارسی موفق نبودیم گزینه ادامه به زبان انگلیسی رو بزن چند وقت همینجوری برو تو برنامه بعد خودش خود به خود درست میشه.

سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتم.

2738
بله

اولند اینکه مدل گوشیت چیه!بگی خیلی راحت تر دلیلش معلوم میشه.این چیزا رو هم چک کن:

اینستاگرامت آخرین نسخه هست؟

اگر نیست آپدیتش کن

اگر آخرین نسخه هست با فیل*تر شکن امتحان کن

(من پیشنهادم surf vp*n هست)

اگر نشد بگو.

2706