2733
2734
عنوان

گیج شدم اول راه

130 بازدید | 12 پست

سلام خوبید..همیشه  تو گوگل نظراتتون دنبال میکردم و خیلی خیلی استفاده میکردم.تصمیم گرفتم به جمعتون بیام .اول راه گیج شدم

تاعشقم . پشتمه......دنیا تو مشتمه نفس منیM

چرا گیج؟!

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
یاورکن سفینه هوا کردم تا اومدم  داخل سایت

کم کم یاد میگیری

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
فدات ابجی جان

خودت و ریپلای کردی

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗