2726
عنوان

بیاین خلاصه ای از زندگی دوستم بگم

298 بازدید | 23 پست

26سالشه مجرده، تمام دخترلی همسن و سال و کوچیکتر از خودش از  فک و فامیل بگیر تا همسایشون ازدواج کردن.. چهره معمولی داره تک دختر با چند تا برادر، چند سال دانشگاه راه دور درس خوند چون دولتی بود و باباش خرج زیادی نمی‌کرد براش برا همین چهار ماه یبار میومد خونه 

بعد از چهار سال حدود دوسال رفت یه شهری با فاصله سه ساعت دور تو خابگاه سرکار بعدش اومد نشست خونه دوباره الان چند ماهی هست ک رفته تو یه شرکت تو یه شهر دیگه باز با فاصله سه ساعت سرکار و اونجا با چند تا دختر خونه اجاره کرده 

حقوق‌ش هم دیر ب دیر میدن هیچموقع پول از خانواده نمیگیره چند ساله 

خانوادش همش میگن خسته شدیم از دستت همیشه تو جاده ای چرا ازدااج نمیکنی خیال ما رو راحت کنی 

اونم بیچاره شکست عشقی داشت تو این مدت یکیو هم خواسته بود ک خانوادش مخالف بودن ک اون تموم شد... خاستگار هم نداره خسته شده از حرفا و حدیثا

از اونور بیاد تو خونه بشینه افسردگی میگیره بخاطر بیکاری و بی پولی و گیر دادن و دعوای خانواده باهاش 

بنظرتون چیکار کنه؟ آیا مقصر هست؟ 

داره نظراتتون میخونه. تشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همون سر کار خوبه شرایطش خوبه چرا زندگیو زهر میکنه به خودش کارشو داره درسشو خونده پولاشو جمع کنه یه حال اساسی به خودش بده نترسه تا 35 سالگی یکی میاد بلاخره باهاش ازدواج کنه

۲۶ سال که سن زیادی نیس ، من بودم همون شهر میموندم با این حرفها و تیکه های مادرش ، هرجی دورتر باشه راحتره 

خودشم واسه پیدا کردن یه کیث خوب تلاش کنه چون الان دیکه واقعا همه خودشون یکیو تور میکنن 

.

رایگان پول در بیار / اگه اینترنت خانگی و کامپوتر داری میتونی رایگان ارز دیجیتال استخراج کنی / به جای ریال .دلار در بیار/در ضمن برنامه کاملا رایگانه واقعا راسته منم اول باورم نشد این فرصتو از دست نده من خودمم اتفاقی باهاش آشنا شدم

https://cryptotabbrowser.com/14598598

بزنین رو لینک بالا سایت که باز شد برنامه رو دانلود کنید و نصب کنید

بعد گزینه آف رو آن کنین شروع میکنه به در آوردن ارز دیجیتال که تو اکثر صرافی ها خرید و فروش میشه

2706