2733
2739
عنوان

خانم اقا کنکوری هرکی هست بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنکور ندن چی بشه پسری که امسال کنکور نده باید تشریف ببره سربازی چی ی چی میگیا نمیشه برید درس بخونید 🍭🤦🏻‍

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728

خطاب به اونایی میگم که میگن برو درستو بخون 

من اومدم اینجا خواستم فاجعه بیمارستانارو بگم خواستم بگم چقدر ازمونا میتونن وضعیتو داغون کنن بخدا کادر درمان ظرفیت تکمیله بیمارستان مسیح دانشوری به پارکینک روی اورده ظرفیت تکمیل 

من 22سالمه خداروشکر بع پول رشته های کنکوری احتیاج ندارم صرفا واسه علاقه به دندون شرکت کردم همین زحمتم کشیذم اما حاضر نیستم باخودخواهی خودمو و اونایی که تئ این جامعه بیماری نارسایی کلیه ودیابت وفشار خون وقلبی هستن به مرگ برسونم 

وگرنه من اونقدر ثروت دارم که به پول درس خوندن محتاج نباشم

پس جای اینکه خودتو اون راه بزنی کامل بخون ببین چی نوشتم 

2738
اونی ک یه سال زحمت کشیده سختی کشیده نمتونه نره بنظرم امتحان نهایی ک برگزارشد اینم روش

اماری که میبینی دقیقا مال همون ازمونا وشب قدر و.....هست 

تمیان بهتون بگن مراجعه کنندمون همونایی هستن که امتحان دادئ 

خواهرم بیمارستانه تمام وقت بخدا همین امتحانات تو انتقالش موثر بود بعذم عزیزم امتحان نهایی با ازمونای پرجمعیت اصلا قابل قیاس نیست 

هرچند همون امتحانات قربانی شدن

الان یه سال پشت بمونیم با رعایت انشالله هیچی نمیشه

بالاخره خطر ناکه خیلی...من خودم کنکوریم واقعا دوس دارم زود از شرش راحت شم اما شرایط افتضاحه....جونمون خیلی مهم تر از کنکوره و درس😐

💖💖💖💖💖💖
خیلی نامردیه کنکور برگزارنشه من حاضرم کرونابگیرم بمیرم تا دوباره این درس ها را از اول بخونم

نمیگم نشه میگم عقب بندازن 

جونتونو مگه نمیخوایید 

دور از جونت بمیری اونوقت میخوای چطوری زحمت یک سالتو نتیجشو ببینی 

بایذ زنده باشی یا نه 

فکر نکن کرونا گرفتی خوب شدی تموم ریه ات مثل روز اول نمیشه 

کرونا ورزشکارشو انداخته چه برسه به بقیه

اماری که میبینی دقیقا مال همون ازمونا وشب قدر و.....هست  تمیان بهتون بگن مراجعه کنندمون همونای ...

میدونی چیه الان کنکوریا دیگ خسته شدن ی ساله دارن میخونن کتابای تکراری حداقل اونایی ک خوب خوندن ترجیح میدن ک کنکوروهم بدن نزارن براسال بعد انگیزه هاشون الان افت کرده بیشتریا دسته ای که هدف جدی دارن ک هرجورشده بقیشم میخونن حتما میرن شک نکن 

خدایاشکرت بخاطر همه چی    
از لحاظ بهداشتی رعایت میکنن تموم میشه میره جوش نزن استارتر

کدوم پروتکل چرا اگاهی پیدا نمیکنیذ 

ورودی حوزه ها پراز ادمه 

دکترا همه گفتن برگزاری ازمون تو این شرایط یعنی نابودی کادر درمان 

من جوش میزنم چون وقتی خواهرم میاد میگه مادر دختر15-16ساله با حسرت میگه فکر نمیکرذم دخترمو ازدست بدم دلم اتیش میگبره 

پیرمردی که یه عمر داره با دارو دیابتشو کنترل میکنه کرونا درعرض سه ساعت جونشو میگیره اتیش میگیرم مگه اینا ادم نیستن چرا بایذ بمیرن 

دلم فقط از کنکور پر نیست حرف کنکورو زدم چون کنکور حاالا هرکنکوری یعتی تجمع یعنی انتقال بیشتر وبیشتر این ویروس 

دلم از اونایی که با حس خشونت میکن نمیخوام ماسک بزنم به تو ربطی نداره پره 

ازاونایی که عروسی میگیرن 

ازاونایی که عزیز ازدست میدن بعذ برای همون عزیز مراسم مفصل وشلوغ میگیرن 

چرا چرا واقعا؟!!

ایران کی میخواد اگاه بشه که چه بلایی دارن سرخودشون وهم وطنشون میارن

2706