2703
2553
عنوان

حاجت روایی با جوشن کبیر

33196 بازدید | 43 پست

این طریقه ی ختم از جوشن کبیر را چند سال پیش یکی از عارفان به بنده اموخت 
در عظمت این ختم باید عرض کنم هیچ کسی نیست که در اوج نا امیدی خلایق خدا و ناراحتی و مخصوصا کسانی که دچار سحر و یا عقد طالع هستند ازین ختم استفاده کنند و جواب نگیرند.
این طریقه ی ختم برای اولین بار بنده نحوه ان را بیان میکنم.

شب هنگامی که دیگران خوابند با وضو وطهارات کامل و لباس های پاکیزه و معطر به گوشه ای خلوت برود(اگر درشبهای احیا باشد بهتر است) اول از همه دورکعت نماز حاجت بخواند و با حالت تضرع شروع کند به خواندن دعای جوشن کبیر البته به این صورت که جوشن کبیر صد بند دارد در پایان هر بند بجای سبحانک یا لا اله ……
بگوید اللهم ابطل سحرها و فُکَّ عقدها وافتح ابواب فضلک و ابواب رزقک و ابواب رحمتک بحق هذه الاسما

هنگامی که ختم تمام شد فردایش ضمن ترک گناه یک فقیر گرسنه ای را اطعام دهد؛باشد که گشایش حاصل شود
اگر این ختم را بارعایت شرایطش انجام دادی و نتیجه نگرفت بداند خداوند مصلحت او را چیز دیگری رقم زده.

📝شرایط ختم:
١_هنگام ختم و هنگام خواندن دعای جوشن کبیر به هیچ عنوان به پشت سر یا اطراف نگاه نکند و تمام حواسش به خداوند متعال باشد و یقین کامل داشته باشد که در محضر خداوند ایستاده و صدای اورا میشنود

٢_ختم را باید با اعتقاد کامل انجام دهد و از ته دل خداوند را به اسمائش صدا کند نه برای امتحان 
٣_ختم و دعای جوشن کبیر باید پیوسته باشد نه اینکه مثل بعضی هیئت ها در شبهای احیا ۵٠بند از دعا را میخوانند بعدش استحراحت و سخنرانی و….
۴_هنگامی که دعای اللهم ابطل سحرها …..را میخواند حاجت و گرفتاری های خودش را در ذهن مجسم کند 
۵_هنگام خواندن دعا بداند چه میگوید و….

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت نتیجه گرفته ی؟

شروع نکردم گلم 

قصد دارم بخونم

ولی فامیل دوستم چله جوشن کبیر گرفته بود روز بیستم حاجت روا شد

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2720

برای ختم هر کدام از بندهای دعای جوشن کبیر باید 41 روز هر روز 7 بار خوانده شود.

بند1: برای زیادی روزی هر روز بخوانید.

بند 2: برای رهایی از هر مهلکه ای که نمی توانید ار آن خلاص شوید.

بند3:اگر دشمن زیاد دارید در مقابل آن بخوانید.

بند 5: برای نزدیکی دل به خدای تبارک وتعالی و انیس و همدم شدن با او.

بند6: برای خشوع و تواضع پیدا کردن در مقابل خدای تبارک وتعالی.

بند 7: برای کسب روزی حلال.

بند 14: برای آرامش کسانی که عصیانگر هستند.

بند 16: برای راهای از خوف نکیر ومنکر.

بند 19: برای آسان گذاشتن از پل صراط.

بند 20: برای حفظ ایمان و از دست ندادن آن.

بند 22:برای آسان شدن کارها قبل از اینکه دنبال آن بروید چند روز ذکر کنید.

بند23: برای بیداری دل و حال خوش داشتن در عبادات.

بند 25: برای حفظ ایمان.

بند 26: برای رفع غم و کسی که عاشق بیت اللّه الحرام است.( روزی 26 بار

بند 31: اگر می خواهید همیشه در اطاعت و عبادت خدا سر حال باشید و عاشق عبادت شوید یا دیگری را عاشق عبادت کنید به نیت خود یا دیگران بخوانید.

بند 33: زبان بند بسیار مهمی است.

بند 35: برای عزیز شدن پیش مردم ،همسر وهمه.

بند 38: برای چشم و نظر.

بند 41:برای رفع بلا.

بند 42: اگر دوست دارید به رحمت خدا نایل شوید.

بند 43: اگر از دست معصیت ها خسته شدید و دوست دارید ار آنها خلاص شوید .

بند 52: برای رفع ناراحتی اعصاب.

بند 56 و57 : اگر به تهمتی دچار شدید این دو بند را بخوانید، تهمت رفع شده و شخص تهمت زن به گرفتاری عجیبی دچار می شود.

چهل روز باید پشت سرهم خونده بشه؟؟

بله پشت سرهم 

به طور کلی چله ها چهل روز پشت سرهم خونده میشه

و هرروز از اذان صبح تا اذان مغرب وقت هست برا خوندنش

و بهتره که اولین روز و آخرین روز چله صدقه بندازید😍

منم دعا کن 💙💚💙

2714
این بندا برا چیه؟؟ بعدموقع هایی ک پریود میشیم چیکار کنیم نمازو ک نمیتونیم بخونیم؟؟

گلم این بند ها که نوشتم ربطی به اون چله بالا نداره 

و میتونی به جای اینکه کل جوشن کبیررو بخونی

اون بند که به کارت میاد رو بخونی هفت بار درروز

به مدت چهل و یک روز.

میشه زود جواب بدین شرمنده هااا من نتم تا ۱۲ هستش میخوام از امشب شروع کنم

بعدش هم چله عادیش که روزی یک بار میتونی بخونی 

نیاز به نماز نداره و همونجور از اذان صبح تا اذان مغرب وقت برای خوندنش هست و اول و آخر چله صدقه بدید

و اینکه وقتای عذرشرعی هم میتونی بخونی جوشن کبیر رو منتها وضو داشته باش حتما 

با نماز حاجت یا ن بدون نماز حاجت

بدون نماز حاجت

حتی چله اش هم بدون نماز میشه بخونی 

فقط اونی که اول تاپیک نوشتم اون چله نیس اون برای مثلا یه حاجت هست که نمیخوای براش چله بگیری و با نماز حاجت هست 

2706