2733
2734

دیشب ما و جاریم شام خونه ی مادرشوهرم دعوت بودیم اونازودتررفته بودن تو اشپزخونه نشسته بودن یه سینی چایی هم وسط بودمادرو بازکردیم سلام دادیم جاری احمقم نشنید بعدبرادرشوهرم جواب سلام داد بعدپسرش که ۲سالشه داشت رد میشدپاش خورد به چایی ویکم نوک انگشتش رفته بودند چایی بدون هیچ گریه ای ...یهو جاریم دادزد سرشوهرش که توچرا به اونا سلام کردی بچم باعجله اومدپاش خورد به چایی ده بار تکرار کردکه چرا تو اول سلام کردی اوناازبیرون اومدن بایدسلام میکردن 

🙁🙁🙁🙁🙁🙁خاک تو سرشششش

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چقد پرو و بی ادب

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706