2733
2734

همش ترسم اينه برم بزام بعدم كرونا بگيرم هممون منقرض شيم ،بيمارستان خصوصي با اتاق. خصوصي ممكنه بازم بگيريم ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله همینجا اونروز یکی تاپیک زده بود.

همسایه دخترعمم که بیچاره اونجا گرفته توخونم اومدن مهمونی گرفتن بعد۹سال بچه دارشدن هم بیماریش به دیگرون انتقال داده هم نی نی گرفته 😔فوت کرده بعد۹سال دیگه معلوم نیس بازم بشه یانه.

کاش این مهمونی هارو بخاطر سلامتی خود عزیزانشون جمع کنن

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
2731

عزیزم بیمارستان ها خودشون بیشتر حواسشون هست برو خیالت راحت باشه!دوست منم تو اوج کرونا زایمان کرد اتفاقی نیافتاد!فقط حواست به اونایی باشه که بعدش میخوان بیان عیادت 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

نه عزیزم اگه بیمارستان تمیزی باشه و همه چیزو رعایت کنی نمیگیری فامیلای ما همشون رفتن به سلامتی زایمان کردن....دیگه بیمارستان خصوصی و اتاق خصوصی هم هست خیالت راحت تر💛ان شاالله که به سلامتی زایمان میکنی نگران نباش انرژی خوب و حال خوب جذب کن به این چیزا فک نکن🙁❤

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
چ زندگی شده معلوم نیس باید از چی بترسیم زایمان  کرونا.... خدایا رحم کن

از همه چي 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بیمارستان بخشی داره به اسم سانتر کرونا 

اونجا بیمارای کرونایی هستن

بخشای دیگ مخصوصا بخش زنان همیشه ضدعفونی میشه و مطمئنه

نگران نباش😌

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738
از همه چي 

اصلا نترس هیچییی نمیشه انرژی مثبت بده ب خودتو نی نیت

قراره ی فرشته کوچولو رو بغل بگیری فقط ب اون لحظه فکر کن گلم😍😍😘❤️

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
عزیزم بیمارستان ها خودشون بیشتر حواسشون هست برو خیالت راحت باشه!دوست منم تو اوج کرونا زایمان کرد اتف ...

مرسي عزيز دلم انشاالله كه منم هيچيش نشه 😓 

براي بعدش مشكلي ندارم از اول شيوع كرونا ما كلا قرنطينه هستيم بعد زايمان هم كسي به عيادتم نميادالان چند ماهه بابام هم نديدم 😓

نه عزیزم اصلا نترس بیمارستان خوب اگه بری انقد موادضدعفونی میزنن و مراقبن

من دوتا دخترداییام تو اوج کرونا زایمان کردن اتفاقیم نیوفتاد واسشون

توکلت به خدا باشه ☺️🧡

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…
مرسي عزيز دلم انشاالله كه منم هيچيش نشه 😓  براي بعدش مشكلي ندارم از اول شيوع كرونا ما كلا قرن ...

خب پس خیالت راحت باشه انشالله به سلامتی و بدون استرس زایمان کنی 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
بله همینجا اونروز یکی تاپیک زده بود. همسایه دخترعمم که بیچاره اونجا گرفته توخونم اومدن مهمونی گرفتن ...

خداي  من 

واقعا با چه عقلي مهموني ميگيرن اينا من با هيچ كس در ارتباط نيستم خانوادمو چند ماهه نديدم 

2706