2737
2734
عنوان

۱۳ سال تفاوت سنی

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 39 پست
اگه طلاق بگیری یا کسانی که همسرشون طلاق گرفته میان خواستگاریت یا کسانی که همسرشون فوت شده  خلا ...

الان مطلقه ها خواستگار دارن که مجردها ندارن ...جالبه اکثر پسرها جدیدا تمایل دارن خانم مطلقه بگیرن و حتی بزرگتر ...دلیلشم به نظرم اینه که طرف تجربه داره و رویاپردازی نداره و توقعاتش رو پایین میاره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل شما الان تفاوت سنی نیست درواقع...یکی از دلایل میل اقایون به سن کم مسائل جنسی هست ..منظورم زیر س ...

مکشل من اینه که از مطلقه بودن میترسم

میترسم ک دیگه خوشبخت نشم

من الان دانشجوی دبیری هستم و خودم حقوق میگیرم

2731
الان مطلقه ها خواستگار دارن که مجردها ندارن ...جالبه اکثر پسرها جدیدا تمایل دارن خانم مطلقه بگیرن و ...

فکر کنم هر استانی فرق کنه 😊

استان ما که طلاق رو بد میدونن

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊

خیانت ربطی به سن نداره 

ممکنه همسن باشن طرف خیانت کنه

۵سال بزرگتر باشه خیانت کنه

ده سال بزرگتر باشه خیانت کنه

کلا ادمی که بخواد خیانت کنه میکنه حتی اگه زنش زیباترین زن جهان باشه 

بچه ها به نظرم دنیای متفاوت ۴۰ درصدش به سنه مگر اینکه اختلاف سنی خیلی خیلی زیاد باشه  به نظرم دنیای متفاوت بیشتر بر میگرده به شخصیت ادما منو همسرم ۵   ۶ سال اختلاف داریم ولی سلایقمون خیلی متفاوته

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
2738

بعضی پسرا همه کثافت کاریاشونو میکنن بعد ک سنشون  رفت بالا تازه بفکرازدواج میفتن میرن دنبال دختر کم سن

خودتون حالتون بهم نمیخوره از این همه اختلاف سن؟ بنظرم هرچی اختلاف سن کمتر باشه بهتر همدیگه رو درک میکنن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

من با شوهرم ۵سال فقط اختلاف سنی داریم ولی بااازم اخلاقامون یکی نیست من اهل هیجان و شادی اون بچه مثبت و اروم😐

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!