2733
2734
عنوان

۱۳ سال تفاوت سنی

548 بازدید | 39 پست

ممکنه چه مشکلاتی رو بوجود بیاره درآینده

من و شوهرم همینقد تفاوت سنی داریم

دوران عقدمون چنبار شوهرم درحد چت بهم خیانت کرد بعد عروسی هم چنبار درحد چت

الانم هر کدوم خوبیایی داریم و بدی هایی

ولی دنیامون باهم فرق داره خیلی

از یه طرف خیلی وابسته هستم نسبت بهش

ولی مرد رویاهام نیست از لحاظ رفتاری

طلاق اشتباهه؟

من ۲۲سالمع ایشون۳۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همینکه دنیاهاتون باهم فرق داره بزرگترین عیب تفاوت سنی زیاد هست

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

خیانت به تفاوت سنیتون ربط نداره.

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهترخدااز هرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
منم متولد ۸۰ شوهرم ۶۶

اوووو برا شما چقدر زیاده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

منم دقیقا عین شماست اختلاف سنمون..

من 23 شوهرم 36😃

ولی شوهرمن اهل خیانت نیست

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
منم متولد ۸۰ شوهرم ۶۶

16 سال؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

طلاق آخرین راهه اینو خوب بدون 

سعی کن خوبی هاشون رو توی ذهنت بیاری 

مرد رویایی الان دیگه پیدا نمیشه 😁 شاهزاده سوار بر اسب رمانتیک مال تو فیلم ها بود 

ولی برای خیانتش ی فکری کن 

یا برید مشاور ی تعهد ازش بگیرین 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
2706