2737
2734
عنوان

مادر شوهر جان( دستت رو شد)

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 48 پست
چطوری محبت می کردی؟

با اينكه از دستش شاكي بودم خودمو كنترل ميكردم، ميرفتيم خونشون مثلا پاميشد چايي بريزه ميگفتم وايسا من ميريزم شما دستت درد نكنه ( ولي انقدر لفتش ميدادم خودش پا ميشد  ) ولي به چشم شوهرم ميومد، يا هي تو خونمون به شوهرم ميگفتم يه زنگ بزنيم حال مامانو بپرسيم ! يا ميگفتم به شوهرم رديف كن مامانت اينا رو ببريم يه دور بزنن تو كرونا پوسيدن بنده خدا ها ( خلاصه اينطوري)

😒😒😒😒 بی ادب  😁😁

گیساشو بکش😂😂😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با اينكه از دستش شاكي بودم خودمو كنترل ميكردم، ميرفتيم خونشون مثلا پاميشد چايي بريزه ميگفتم وايسا من ...

تا زمانی که بخوای ثابت کنی من خوبم مامانت بده اوضاع بهتر نمیشه که بدترم میشه مادر و پسر رو که نمیتونی از هم جدا کنی خودت باش احترام بزار قطعا بهتر جواب میگیری

حالا مادرشوهرت با چه سیاستی اذیتت میکرد؟

ميدونست من دوست ندارم هي دم به دقه بريم خونشون با شوهرم هماهنگ ميكرد ظهر زنگ ميزد بهش ميگفت شب بيايد!!! دستوري ميگفت ! شوهرمو ميگفت چه اشكالي داره ميريم دو ساعت خوش ميگذرونيم! منم نميتونستم حرفي بزنم! ميزدم ميشد دعوا! يا من بدم مياد پسرمو كسي بوس بكنه يا هي بغل به بغل بكنن( اين هي ميكرد) ميديد به كرونا حساسم ( دست خواهراشو گرفته اومد خونمون! 

2738
آخه اينا تعادل ندارن يا دورن يا خيلي نزديك ( به خدا آسايش نداشتم از دستش زنگ ميزد به شوهرم امشب پاشي ...

کاری به دعواتون و دلیلش ندارم.

ولی خداییش بعضی عروسها هم دیگه گیر الکی میدن.

اینکه پسر دوساعت در روز بره کولر ردیف کنه یا مادرش رو ببره جایی چه اشکالی داره. خانم اگه بره یه کاری برای مادر خودش بکنه جه عیبی داره .

ازدواج وقتی میکنیم کلا پدر مادر رو بندازیم دور ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
کاری به دعواتون و دلیلش ندارم. ولی خداییش بعضی عروسها هم دیگه گیر الکی میدن. اینکه پسر دوساعت در ر ...

نه ولي من با يه نوزاد به شوهرم احتياج دارم ، اولويتش منو بچشم بعد پدرو مادرش! بعدشم اينكه خوشو ميزنه به خنگي بدم مياد ميگه بلد نيستم جايي برم ميترسم! بعد پا ميشه با دوستاش ميره شمالو  تفريح و مشهدو اينور اونور! اگه ميترسه چرا از مسافرت نميترسه ! بعد مگه فقط شوهر من پسرشه ؟ بازم پسر داره!

نم نمک شوهرتو بکش سمت خودت، یهویی اگه از اونا دور بشه براش خلاء ایجاد میشه،برای خودت هم دشمن درست می ...

ببين اخلاق مادر شوهرم انقدر بده ( كل فاميلاي شوهرش طرف منو جاريامن) ببين ديگه اون كيه( بعد شوهرم انقدر به منو پسرم وابستس كه اصلا انگار نه انگار ( مخصوصا با وجود بچشم) خيلي وقتش پره هم تايمي هم احساسي 

نه ولي من با يه نوزاد به شوهرم احتياج دارم ، اولويتش منو بچشم بعد پدرو مادرش! بعدشم اينكه خوشو ميزنه ...

حرفت رو میفهمم . شما هم از همسرت حق داری قطعا .

اما نظرم همونه که گفتم !😊😊😚

دو ساعت در روز هر کدوم از ماها با خانواده ی خودمون باشیم هیچ عیبی نداره .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
تا زمانی که بخوای ثابت کنی من خوبم مامانت بده اوضاع بهتر نمیشه که بدترم میشه مادر و پسر رو که نمیتون ...

همه راهي رو خدا شاهده امتحان كردم از محبت از ته دلم تا هرچي... واقعا جواب نميده

حرفت رو میفهمم . شما هم از همسرت حق داری قطعا . اما نظرم همونه که گفتم !😊😊😚 دو ساعت در روز ه ...

آخه شوهرم از صبح تا شب سركاره! فقط ظهر براي ناهار مياد! يا بايد دو ساعت پيش ما باشه يا اونا ( بعدشم شوهرم از اونايي نيست كه هرروز بره اونجا ( اصلا حرفم چيزه ديگه اي) 

2706