2726

جرعتم نمیکنم برم دندون پزشکی به خاطر کرونا پارسال پرش کردم ولی الان همون دندون درد میکنه نمیدونم چرا از دیروز دیوونم کرده چیکار کنم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه  میخک داری تو خونه بزار روش.فوری خوب میشه.

اگه نه به شوهرت بگو برات از داروخونه ژل مسکن فوری بگیره.اونم اسانس میخک داره دردشو سریع میندازه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728
ماه چندمی؟

سه ماهو تموم کردم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اگه  میخک داری تو خونه بزار روش.فوری خوب میشه. اگه نه به شوهرت بگو برات از داروخونه ژل مسکن فو ...

ضرر نداره

روش یکم زنچفیل بریز زودی خوب میشه

باشه ممنون

والا این دندون عصب کشی شده ی منم از دیشب درد میکنه

اه اه 

این همه تغییر بدن تو بارداری نوبره 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

عزیزم من خالم باردار بود دندونش وحشتناک درد گرفت به دکترش زنگ زد گفت گل میخک یعنی بی حست میکنه انگار رو آتیش آب ریختی 

گل میخک رو تو دهنت بزار خیس بخوره بعد با دندون فشار بده روغنش در بیاد و بزار رو اون دندونی که درد میکنه 40دقیقه کافیه فقط روغنشو از تو دهنت نریز یا نخور بزار بمونه 

خاک برسر کن غم ایام را ....

بعد از هفته 14 میتونی دندونپزشکی بری

به خاطر کرونا هم جاهای خصوصی برو که مطمئن باشی مسائل بهداشتی رو رعایت میکنن

فعلا با همون میخک آرومش کن

دختر 8 ساله من اوایل اسفند پرکردگی دندون شیریش افتاد. به خاطر کرونا سه ماه هر چند شب یکبار درد رو تحمل میکرد طفلک. تا بلخره اخرای خرداد بردیمش دندونپزشکی. ولی دیگه دیر شده بود و قابل ترمیم نبود. کشیدش 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم من خالم باردار بود دندونش وحشتناک درد گرفت به دکترش زنگ زد گفت گل میخک یعنی بی حست میکنه انگار ...

از کجا گیر بیارم 

برو داروخانه

به قطره دنتول بخر فکنم ۵ تومنه

یک قطره بریز رو دندونت، یک دقیقه بعد ساکت شده

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2706