2737
2739

20سالمه ولی قیافم به 15 ساله ها میزنه. همه میگن

خیلی اذیت میشم 😔😔😔شاید بگین همه دوست دارن سنشون کمتر بزنه ولی من استثناام😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ارایش کن😃

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارایش کن😃

اهلش نیستم. بلدم نیستم میترسم خراب بشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
عکس پلیز

هااا🙁🙁🙁

نه میترسم. تروخدا 😔😔😔😔

ولی بچه میزنم دیگه 🤗🤗🤗

2738
اهلش نیستم. بلدم نیستم میترسم خراب بشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

بنظر منم بیبی فیس بودن خوب نیست 

یه رژ و کرم و پن کیک ک دیگ بلد بودن نمیخاد😃حالا یذره هم ریمل و خط چشم🤣

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
بیبی فیس دوست دارم🤭😂

نه بابا خوب نیست. صورتم گرده. یه کم لپ دارم. یه کمم جثه ام کوچیکه ولی قدم نرماله

ای واای چه کنم 😭😭😭

هااا🙁🙁🙁 نه میترسم. تروخدا 😔😔😔😔 ولی بچه میزنم دیگه 🤗🤗🤗

خب چجوری راهنماییت کنیم والا

ها ما هم نداره....فهمیدیم خیلی بیبی هستی😂😂😂😂😂😂

میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا
بنظر منم بیبی فیس بودن خوب نیست  یه رژ و کرم و پن کیک ک دیگ بلد بودن نمیخاد😃حالا یذره هم ریمل ...

وااای اگه خراب بشه چی. برای دانشگاه فقط رژ گل‌بهی میزنم ولی بقیه چیزا نه 😢😢😢

2706