2733
2734
عنوان

سمت کرد پرتش😬😬😐😐

174 بازدید | 13 پست

تاپیک قبلیو ک زدم داشتم گریه میکردم اصن نمیدونم چی نوشتم

ولی نظرات شما باعث شد یکم بخندم یکم گریه کنم یکم بخندم یکم گریه کنم😁😭

مرسی ک ایقد خوبید😐

و ایقد نکته سنجید🥰

😂😂

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
آفرین باجنبه بعضیا میان ناله و نفرین که من حالم بد بود چرا مسخره کردین، دلمو شکستین ، واگذارتون می ...

تاپیک قبلیش از این فازا نداشت غلط املایی داشت

همه کامنتا خدای خنده بود

بجای اینکه بگه پرت کرد سمتم نوشته بود سمت کرد پرتم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
تو یه نفرگیر سه پیچ دادی ول نمیکنیااا😂

😂😂😂ن دیگ تایپیک بعدیش بایدبیاد  از خوشحالی بنویسه بچها منم بشقاب سمت کردم پرت شوهرم😂

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
😂😂😂ن دیگ تایپیک بعدیش بایدبیاد  از خوشحالی بنویسه بچها منم بشقاب سمت کردم پرت شوهرم😂

کچلش کردی بیچاره رو😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.