2410
2553

رشد میکنی ولی خیلی کم دیگه ۱۷۵ بلندتر نمیشی۱

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خل نشی وزنتو زیاد کنی خوبی ک

من با ۱۷۵ وزنم ۶۰ میخوام برسونم ب ۵۵

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2714
خل نشی وزنتو زیاد کنی خوبی ک من با ۱۷۵ وزنم ۶۰ میخوام برسونم ب ۵۵

چی؟خیلی لاغری که،البته بستگی داره ب استخون بندیت،ولی ۵۵واس ۱۷۵خیییییلی کمه همون۶۰هم کمه

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
چی؟خیلی لاغری که،البته بستگی داره ب استخون بندیت،ولی ۵۵واس ۱۷۵خیییییلی کمه همون۶۰هم کمه

نه البته تا ی حدی سلیقه ای هس

مثلا من اندام ظریف میپسندم ولی بعضیا پر

والا من خودم دختر دیدم نهایت ۲ یا ۳ سانت بلند تر شدن...اما پسر عمه  خودم قدش ۱۶۸ بود  با وزن ۵۵تو سن ۲۱ سالگی رفت باشگاه بدنسازی کششی کارکرد و یوگا میرفت مکمل همراه با باشگاه استفاده میکرد خلاصه توی ۹ ماه شد ۱۷۵ سانت و ۷۳ وزن...

فقط و فقط برای خودت زندگی کن و بس
2706