2726
عنوان

سر قول موندن؟ یا بی معرفتی؟

194 بازدید | 23 پست

من یه کسی وارد زندگیم شد میگفت دوستت دارم ......خلاصه من بهش قول داده بودم که هیچ موقع تنهاش نزارم.بعد از یه سال خواستم ولش کنم برم تا چند ماه خیلی داغون شد .ولی خداروشکر از عقلم کمک گرفتم .من نماز میخوندم و نمیخواستم به کسی بد قولی کنم .با خودم گفتم عیب نداره  هر چند دوسش ندارم بزار زندگی من خراب بشه فقط به قولی که بهش دادم عمل کنم و نزارم تنها بمونه .خواستم فقط و فقط واسه قولی که بهش دادم برم خاستگاری و تا آخر عمرم باهاش زندگی کنم و نزارم تنها باشه چون نمیخواستم دلشو بشکنم و اون دنیا عذاب بکشم چون شنیده بودم دل شکستن خیلی خیلی خیلی گناهه. ولی همه چی عوض شد خداروشکر خداوند مهرشو انداخت تو دلم و عاشقش شدم و الان بدون اون حتی نفس کشیدن هم واسم سخته و خدا بخواد امسال میرم خاستگاری .خواستم بگم به خدا توکل کنید دل هیچ کسی رو نشکنید 

عجبا

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂 

خداروشکر ولی خو  یاد بگیر قول الکی ندی دیگ 🤪

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

خوشبخت باشید همیشه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
امیدوارم استفاده کنید از فرصت زندگی تون 

چندسالته؟ 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

منطقی اینه ک از رو هیجان و جلب محبت و...قولی ندین و صبر کنین تا ب شناخت کافی و درک متقابل و منطقی از همدیگه و اوضاع برسید

من نمیگم دل شکستن خوبه خیر گذشته از اخرت و پس از مرگ ، کارما تو همین دنیا جواب کارها رو میده در اکثر موارد ،بلکه میگم بهتره از اول محتاطانه تررفتار بشه چون گاهی بعضی کات ها همون زمان ممکنه دردناک بنظر برسن ولی به نفع طرفین باشن 

2706