2733
2734
عنوان

برم امروز ب نظرتون؟

113 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها چند وقت پیشا از طریق اینستا با ی پسر آشنا شدم. همینطوری حرف زدیم بهش نمیاد پسر بدی باشه. بعد فهمیدیم ی کمم آشنا هستیم. الان میگ همو ببینیم دیشب قرار بود ببینیم ک کنسل کردم و پیچوندم. واقعا حوصله رابطه و دوستی و این حرفارو ندارم. از فردا هم دوباره کار و درس و کلاسام شروع میشه .خیر سرم دیگ 25 سالمه احساس میکنم کاری ک دارم میکنم کارای دخترای 18 سالس. چ کار کنم برم؟؟؟ روم نمیشه بگم نمیام و دوس ندارم ادامه بدم این چند روز خیلی خوب باهاش حرف زدم هیچ چیزیم نیست ک بهونه کنم. مامانمم راضی نیست هی میگ تو این مریضی بگیر بشین خونه اونم هی دو دلم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه رابطتون اوکیه برو فقط تو ماشین بشینین حرف بزنین ک کرونا نباشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
اونوقت ا کجا بدونه که اون کرونا نداره.مگه کسی که کرونا داره بوق میزنه😂

دوست پسرشه واقعا نمیدونه رعایت میکنه یا نه؟

خب اگه اینطوری ک شما میگین باشه الان من تو خونم معلوم نیس اعضا خانوادم کرونا داشته باشن یا نه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
دوست پسرشه واقعا نمیدونه رعایت میکنه یا نه؟ خب اگه اینطوری ک شما میگین باشه الان من تو خونم معلوم ن ...

خب دقیقا همینه.اصن مشخص نیس الان تمام اینایی که کرونا گرفتن رعایت نکردن؟پس چرااینهمه دکترو پرستار مردن اونا که دیگه سرتا پا ماسک بودن.من خودم از اول کرونا تاالان شاید فقط دوبار ماسک زده باشم اونم جاهایی بود ک راه نمیدادن. ضد عفونیو ...کلا نخریدیم ببینیم قیمتش چنده.ولی چن نفر ا فامیلامون فقط یه نفرشون با کلی تجهیزات میره بیرون خرید میکنه الان دونفرشون گرفتن اصن معلوم نیس از کجا

خب دقیقا همینه.اصن مشخص نیس الان تمام اینایی که کرونا گرفتن رعایت نکردن؟پس چرااینهمه دکترو پرستار مر ...

دکتر و پرستار ک نسبت ب بقیه بیشتر با بیمارا سر و کار دارن طبیعیه مبتلا بشن ولی بقیه تا وقتی رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد 

اگه ۱۰ جا با ماسک و دستکش بری ولی ی دفعه حواست نباشه رعایت نکنی همون ی دفعه برا مبتلا شدن کافیه 

2738

همیشه اولش پسر بدی نمیخورن ولی ب موقع ی ادمه ......هستن

ب مجازی اعتماد نکن با کسی دوست نشو بشین تا وقت ازدواجت شه با همجنسات خوش بگذرون دوس پسر چیه اخه

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘