2726
عنوان

کیا شوهراشون بی فکرن بی عقلن 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 56 پست
همی حالتی تو میگی نامزد سابق منم بود یعنی یه ماسک نمیزد هنوزم نمیزنه . کلا تو هرچیزی اینجور بود😑

اینم از بس نزد و الکی گفت میزنم کرونا گرفت منم که قرنطینم تو خونه گرفتار کرد.بخدا من از ترسم هیچ جا نرفتم ولی بخاطر بی مسولیتی این الان جانم به خطر افتاده و جون بچه هام

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا را خریده گرمی ۱۲۰۹افتاده 

میخوام جیکرشا بکشم به سیخ از بس حرص میده

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728

مبارکت باشه شاید اجرتش بالاس

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
من البته بش گوشزد کنم ک فلان چیز واسه بچه خوب نیس براش نمیخره ولی این قاشق و لیوان ..  اینا اصل ...

خدا بخیرش کنه بخدا قسم خوردم بچه هام مریض بشن خفش کنم .همین دیروز با قاشق خودش بهشون غذا داد من ی لحظه نبودم

[E=145161004]مبارکت باشه شاید اجرتش بالاس[/QUOTE]

اره عزیزم 

گرمی ۹۳اجرت ساخت 

۹درصد مالیات 

۷درصد طلا فروش

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
اینا را خریده گرمی ۱۲۰۹افتاده  میخوام جیکرشا بکشم به سیخ از بس حرص میده

ولش کن اون باید مواظب پولاش می‌بود که به بدبختی درمیاره وقتی قضیه جون خودت درمیون نیست غصه واسه پول شوهر نخور .بخدا من داره با جونمون بازی می‌کنه وگرنه بزار پولاشو آتیش بزنه به من چه 

حالا بهتر شدین؟

من خودم گلوم ملتهبه حس بویایی و چشایی ندارم راه میرم تنگ نفس میشم ‌بخدا نمیتونم استراحت کنم همین صبح گفتم امروز استراحت کنم فقط ی ساعت ظرف شستم لباسا رو انداختم لباسشویی دسشویی ضد عفونی کردم حواسم نبود بشقاب غذا لیز خورد از دستم برنجاش کف آشپزخونه پخش شد کف آشپزخونه شستم غذا درست کردم.بچه هام کوچیکن و پشت سر هم دائم آب میخوان دسشویی دارن.خوب من چطور استراحت کنم ؟

من خودم گلوم ملتهبه حس بویایی و چشایی ندارم راه میرم تنگ نفس میشم ‌بخدا نمیتونم استراحت کنم همین صبح ...

خیلی سخته واقعا حالا بچه هات نگیرن

کاشمیبردیشون خونه پدری مادری تا بهتر شی 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

شمام خییییلی حساس شدین 

این همه بد و بیراه لازم نداره ک

بهش بگو یکم مراقبت کنه   خودتم کمکش کن 

نذار الکی بره بیرون 

رفتنی ماسک تازه بهش بده 

برگستنی  دم در  ی کیسه فریزر ببر دم در بگو ماسک و دسکشاتو بنداز تو این 

ب دست و لباساش گلاب بپاش 

راهنماییش کن سمت حمام 

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
چرا انقد بی نسوولیت بار اومده ندیدم پدری که بچه هاش براش مهم نباشن

بخدا الان ی چیزی بگم میگن عروس و مادر شوهره ولی بخدا مادرشوهرم فقط انگار راز بقا بوده نشونشون داده بخورن نمیرن شوهر من تازه یاد گرفته عطسه میزنه جلو دهنشو بگیره

2706