2726
عنوان

کیا شوهراشون بی فکرن بی عقلن 😭

817 بازدید | 56 پست

فکر نکنم از شوهر من بی عقل تر بی مسئولیت تر خدا آفریده باشه اصلا این بشر هیچ چیز براش مهم نیست براش مهم نیست بچه های دست به چیز تمیز میزنن یا کثیف مربضن یا سالم.بخدا مریضه اگه من بهش نگم با لیوان دهنی خودش آب به بچه ها میده هر دقیقه ماسکشو درمیاره و می‌زاره دم دست بچه ها حواسم نباشه با قاشق دهنی خودش بهشون غذا میده گوشی آلوده میده دستشون .باورتون میشه من کرونا دارم دیروز می‌گفت باید پیتزا بخوری یا پسرم لکنت زبان داره بستنی براش خوب نیست ی دفعه جلوش میگه کی بستنی میخواد.بخدا دیگه ازش متنفر شدم سر همین بی فکری و بی مسئولیتیش مام بیست روزه گرفتار شدیم .اصلا انگار فقط خوردن یاد گرفته بخدا چند بار به سرم زده با ی چیز سنگین به سرش ضربه بزنم بمیره راحت بشم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مردا خیلیاشون اینجورین بیخیال تر از این وجود نداره

نه بخدا بعضیاشون خیلی عاقلن حتی زنا ازشون چیز یاد میگیرن ولی شوهر من آخرشه

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
😐😐😐😐نزنی قاتل میشی خنگه انگار😐

خنگ نیست بیشعوره .بخدا بیشعور فحش نیست واقعا شعور نداره

تنها نیستی خواهر 

شوهر احمق من رفته سهام بورس فروخته برا من گوشواره و انگشتر خریده بهش انداختن گرمی ۱۲۰۰در اومده 

خودما کشتم نمیخوام خبر مرگم نمیخوام 

به یه طرفش حسابم نکرد بی شعور

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
آخی😟چند سالشه؟

۳۲

مال مام همینه غصه نخور تنها نیستی😂

بخدا از بس غصه خوردم پیر شدم 

نه بخدا بعضیاشون خیلی عاقلن حتی زنا ازشون چیز یاد میگیرن ولی شوهر من آخرشه

همی حالتی تو میگی نامزد سابق منم بود یعنی یه ماسک نمیزد هنوزم نمیزنه . کلا تو هرچیزی اینجور بود😑

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
تنها نیستی خواهر  شوهر احمق من رفته سهام بورس فروخته برا من گوشواره و انگشتر خریده بهش انداختن ...

حالا شوهر احمق من پول پیش خونه نداریم داره از چندر غازش درمیاره سهام میخره

حالا شوهر احمق من پول پیش خونه نداریم داره از چندر غازش درمیاره سهام میخره

🤣🤣🤣🤣🤣

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

2706