2703
2553

خودت بساز خو

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هر کی میخواد بیاد خونت دم در بهش بگو

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اخه هرجمعه برام مهمون میادمیخوام استوری کنم بفهمن ونیان دیگه بچه کوچیک دارم نگرانم خب

حتما خوب سرویس میدی ک پا میشن میان

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2714
اخه هرجمعه برام مهمون میادمیخوام استوری کنم بفهمن ونیان دیگه بچه کوچیک دارم نگرانم خب

منم می‌خوام از این عکسا😢

به منم پیام داده دوستم میخواد بیاد خونم اونم بعد چند ماه که رفت و آمد نداشتیم خودشم مسافرت همه جا رفته الانم میخواد بره عروسی کارش گیره میخواد بیاد 

موندم چجوری دکش کنم 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
بلدنیستم 

من درست کنم برات بفرستم؟

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
من میخوام بگم شوهرم میگه نگوناراحت میشن چاره برام نزاشتن که هرجمعه چترمیشن خونم  

دیگه وقتی پرو بازی در میارن چاره ای نداری اگه خدایی نکرده برا خودت یا خانوادت مشکلی پیش بیاد اینا به هیچ جاشون نیس 

من میخوام بگم شوهرم میگه نگوناراحت میشن چاره برام نزاشتن که هرجمعه چترمیشن خونم 

به شوهرت بگو اگر خدايي نكرده يه بار اتفاق افتاد و گرفتيم 

اون روزي كه روي تخت بيمارستان ناي رو بريدن ،اين فاميلا واست تره هم خورد نميكنن

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2706