2726
عنوان

مامانم همش تیکه میندازه بهم.....

2081 بازدید | 60 پست

شوهرم دریانورده و هر دو سه ماه یه بار میاد؛ وقتی میاد مامانم فقط یه بار دعوت میکنه برای شام ؛ اونم یه غذای معمولی ؛ در حالیکه وقتی شوهرم نیست مرتب میومدن یا دعوتشون میکردم، بهترین ناهار و شام و پذیرایی...یا بخاطر دخترم میگفتم بریم پیک نیک ؛ چند مدل غذا و خوراکی و مخلفات میبردم؛ مامانم یه چای هم نمیاورد، کلا هم پسر دوسته، یعنی اینقدر از ته دلم دوستش داشتم و هر چی احترام میکردم؛ همیشه باهام اخمو و ماتمزده حرف میزنه، یه بار هم شوهرم بود؛ نمیدونم چرا دعوتمون کرد پارک مامانم؛ به من گفت ساعت نه پارکیم؛ خلاصه ما از نه رفتیم؛ تا یازده ! یازده اومدن با بابام  برادرم؛ یه چای و یه خربزه؛ اونم با کلی اخم و بی محلی ! کلی خجالت کشیدم جلو شوهرم؛ حالا جهاز و خرج عروسی و سیسمونی ندادن و کتک زدنم جلو شوهرمو و ابروریزیهای دیگشونم تو تاپیکای قبلیم نوشتم؛ 

الان دیگه کلا رابطه رو کم کردم؛ شوهرم نیست ؛ ماهی یه بار میرم ؛ شوهرمم باشه  دعوت کنن میرم؛ خودشونم اصصصصصلا دعوت نمیکنم دیگه ؛ مگر مناسبتی باشه ؛ یا سرزده بیان ؛ یه غذای ساده میخوریم

الان هی مامانم بدون اینکه خجالت بکشه تیکه میندازه که آره همه درای خونشونو بستن و هیچکسو راه نمیدن خونشونو و انتظار داره من اون برادر مجردمو که سو گلیه مامانم هست رو مثل قبلنا هر روز دعوت کنم و بخورونمش؛ اونم بیاد جلو شوهرم کتکم بزنه !!!! اصلا خجالتم نمیکشن

همش انتظار از من داره !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار هر چی دوست دارن بگن وقتی تو نمیری اعصابتم راحته

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728

چه غم انگیز! 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

چه درد بدیه ها،ببخشید من داداشم میخاد بره نیرو دریایی ارتش،تو اذیت نمیشی تو این مدت که نیست؟و وقتیکه از ماموریت بر میگرده مثلا بعد از سه ماه برمیگرده چقد خونس؟  

همینجوری ادامه بده هرچی کمتر رفتامد کنی عزیزتری

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بعدازدواجم کتکت میزنن؟ ببین من مجردم ازدست مامانم عاصیم ارزومه ازدواج کنم برم دیگ نبینمش کلا رابطمو یا باهاشون قطع کنم یاخیلی کم

من جات باشم همون ماهی ی بارم سرنمیزنم بهش یا دعوتش نمیکنم چون نمیخوام ارامشم بهم بریزه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

رابطتت را خیلی کم کن ،چرا زبون نداری حرغتو بزن بهشون بگو چیکار کردن،بزار بفهمن ناراحتی،چه وضعشه اخه،بچسب به شوهرت اگه با این همه بی احترامی سرکوفتشو بهت نمیزنه آقاست

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
2706