2737
2739
عنوان

دارم میمیرم از خونریری

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 43 پست
انقد بی حال شدم حتی غذای درست حسابی هم نخوردم همش دراز کشیدم شوهرم همش سرکاره اهمیت نمیده بهش میگم ح ...

زنگ بزن وقت بگیر از مطب با بچت برو 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه کمرم خیلی درد میکنه خیلی هم بی حال شدم نه میتونم بچه رو بغل کنم ن درست راه برم کسی روهم ندارم با ...

زنگ بزن ۱۱۵ دختر حالت اینقدر وخیمه راحت نشستی تاپیک میزنی فکر کنم با این اوصاف خونی تو بدنت نمونده باشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
انقد بی حال شدم حتی غذای درست حسابی هم نخوردم همش دراز کشیدم شوهرم همش سرکاره اهمیت نمیده بهش میگم ح ...

دلیلش اینه ۷ ماه پریود نشدی دیواره رحمت ضخیم شده بعد الان ریخته... من بعداز کورتاژم پری اولم تا نوارو میزاشتم پرش خون‌میشد ولی تا چند روز بود خوب شدم

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
آخه کمرم خیلی درد میکنه خیلی هم بی حال شدم نه میتونم بچه رو بغل کنم ن درست راه برم کسی روهم ندارم با ...

ای خداا چقد حرصم میگیره از مردای بی توجه 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

عزیزم یه کاریش بکن تا از دست نرفتی

عزیزم منم دقیقا اینجوری شدم شیاف ندارین؟! 

دارین بزار من اینجوری شدم دکتر برام نوشت خیلی خوب دردتو تسکین میده 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜
ب شوهرم میگم تاحالا اینطوری نشده بودم بیاریم دکتر میگه طبیعی چون چندماه پریود نشدی اینطوره میزنه ب ب ...

بدنتون بعد زایمان ضعیف شده با این حجم از خونریزی ضعیف ترمیشی،حتما برو دکترعزیزم.راضیش کن

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
2738

اگه میتونی یا دارین  شیاف دیکلوفناک بزار واسه من ک اینو نوشتن حتی حالم جوری بود سرم رو ک وصل کردن بهم کل تخت کثیف شد از بس خونریزی داشتم خونم عین آب روان می اومد 

سوق عدس هم خوبه 

دستورش توی نت هست 

توی عطاری ها هم میفروشن 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
اره دارم شیاف رو فقط همونو استفاده کنم داروی دیگه ای ندادن بهت

ن چیزی هم بدن قرص میدن ک نتونستی اونو بزاری قرص رو بخوری ولی بزار خیلی آرومت میکنه. منم 4 ماه پریود نشده بودم پریود شدم فقط جیغ میزدم از دردکمر جرات تکون خوردن نداشتم

2706